ČeskyDeutsch

RASL HOUSE krátkodobé ubytování
Apartmány
RASL HOUSE
ubytování

Jsme také na facebooku!

Jsme také na Instagramu!

 

Titulní stránka » Reference » Ostatní » Vila Bianca

Vila Bianca

Při realizaci vybavení vily v USA jsme vycházeli z návrhu architektonického studia ABSOLUT DESIGN.

Na čalouněný nábytek jsme použili převážně textilie, které si dodal náš zákazník. Celý interiér se nese ve světlých tónech, které opticky zvětšují prostor.

Barové židle na první fotografii dodal zákazník. My jsme je očalounili textilií Alcantara ve stejném odstínu jako sedací soupravu.

Luxusní sedací souprava dodává díky svému jednoduchému elegantnímu designu celému prostoru lehkost. Sedací souprava je potažena textilií Alcantara, která je velmi jemná a zaručí příjemné posezení. Zákazníci rovněž ocení vysokou odolnost a snadné čištění textilie. Sedací souprava má rozměry 272×284 cm. Kostra je vyrobena z překližky a bukového masivu. Podnože jsou dubové, namořené v tmavohnědém odstínu.

Dalším zajímavým prvkem interiéru vily je lavice očalouněná látkou Velour Mole, kterou si opět dodal zákazník. Lavice má rozměry 46×50×155 cm. Je vyrobena z překližky a masivního buku. Má dubový sokl.

Pohodlné dvoumístné sofa elegantního designu skvěle koresponduje s ostatním čalouněným nábytkem. Na očalounění jsme použili textilii Velour Mole, kterou si rovněž dodal náš zákazník. Rozměry této pohovky jsou 80×82×177 cm. Kostru pohovky tvoří překližka a bukový masiv. Nožky jsou dřevěné, a stejně jako u ostatního čalouněného nábytku namořené do tmavohněda.

Pro více místa k odpočinku a pohodlnému posezení jsme pohovku doplnili dvěma křesly. Ty jsou taktéž potaženy textilií Velour Mole. Kostra křesel je z překližky a masivního buku. Na dubové nožky je použito tmavohnědé moření. Rozměry křesla jsou 80×82×72 cm.

Stejně tak rohová sedací souprava byla doplněna dvěma křesly. Ty jsou potaženy textilií Alcantara. Kostru křesel tvoří překližka a bukové dřevo. Podnož je z dubového dřeva, namořená do tmavohnědého odstínu.

Vilu jsme vybavili celkem třemi čalouněnými lavicemi. Jedna z nich patřila do ložnice a byla očalouněna textilíí Velour Steel, kterou si dodal náš zákazník. Lavice má rozměry 50×50×140 cm. Je vyrobena z překližky a masivního buku. Sokl je dubový.

V pořadí třetí čalouněná lavice se nachází v pokoji pro hosty. Pro očalounění jsme použili textilii Mirage Chinchilla, kterou opět dodal náš zákazník. Lavice má rozměry 50×50×140 cm. Je vyrobena z překližky a masivního buku. Má dubový sokl.

Na další fotografii můžete vidět čalouněnou postel s luxusní anglickou matrací. Tyto postele jsme vyráběli do pokoje pro hosty a do dětského pokoje. V pokoji pro hosty jsme postel čalounili látkou Mirage Chinchilla korespondující s textilií použitou na čalouněné lavici. V dětském pokoji to byla textilie Mirage Pearl, kterou si dodal náš zákazník. Vrchní plocha postelí je z protiskluzové textilie, aby neklouzala matrace. Konstrukce postelí i čel je vyrobena z překližky a masivního buku.

Další zajímavě řešená lavice je určena do ložnice. Očalouněná je textilií Sirap. Lavice má rozměry 50×65×150 cm. Je vyrobena z překližky a masivního buku. Sokl je dubový.

Jak jinak než ve světlém odstínu se nese ušák, který jsme vyrobili pro našeho zákazníka na míru. Ušák jsme doplnili taburetem v jednoduchém designu. Textilii na ušák a taburet opět dodal zákazník. Podnož je namořena v tmavohnědém odstínu.

Na poslední fotografii je taburet očalouněný bílou textilií, kterou si také dodal zákazník. Vrchní díl taburetu je zdobený skládaným potahem s čalouněnými knoflíky.

RYCHLÝ DOTAZ
RASL © 2010–2019nahoru
Partneři
 
Můžeme prosím pracovat s cookies, abychom věděli, jak nám web funguje?