ČeskyDeutsch

RASL HOUSE krátkodobé ubytování
Apartmány
RASL HOUSE
ubytování

Jsme také na facebooku!

Jsme také na Instagramu!

 

O nás

Jsme český výrobce čalouněného nábytku a zabýváme se výrobou atypického nábytku, který je vyráběn na míru podle požadavků našich klientů. Zhotovíme vám sedací soupravu, pohovku či postel přesně podle vašich představ.

Díky dlouholetým zkušenostem s výrobou čalouněného nábytku, tradičnímu zpracování a moderním materiálům vytváříme vysoce komfortní čalounění a sedací soupravy s designem, jež je charakterizován funkčností, estetikou a dokonalým pohodlím. V naší nabídce máte možnost vybrat si některý z modelů čalouněného nábytku standartní kolekce. Rádi vám zvolenou sedací soupravu vyrobíme přesně na míru vašemu interiéru. Úpravy rozměrů čalouněného nábytku pro nás nejsou překážkou. Podle vašeho požadavku upravíme výšku opěráku, sedáku či rozměry područek.

Nenalezli jste to pravé ve standartní nabídce? Nevadí. Jsme schopni zhotovit čalouněný nábytek (pohovku, křeslo, sedací soupravu či postel) dle vašeho návrhu v podobě skici nebo obrázku čalounění. Během výroby máte možnost si vyzkoušet pohodlnost čalounění a navrhnout případné změny v jeho konstrukci. Jako jedni z mála jsme schopni potáhnout čalouněný nábytek kravskou kůží se srstí, který se svým robustním designem hodí zejména do srubu. Kravskou kůží se srstí potahujeme nejenom čela postelí, křesla, ušáky a taburety, ale i sedací soupravy a pohovky. Chlupatou kůží vám rádi očalouníme kterýkoliv z našich standardních modelů čalouněného nábytku, stejně tak atypickou sedací soupravu, pohovku či křeslo na míru.

Vybrat si můžete z různých druhů potahových materiálů či kůží. V neposlední řadě se zabýváme zařizováním interiérů privátních i veřejných. Vybavujeme interiéry hotelů, restaurací atp.

Praktické informace

Kontakt, zadání poptávky

Jako prvotní kontakt zašlete nejlépe emailovou zprávu. V této zprávě specifikujte základní informace o poptávaném čalouněném nábytku. Pro bezchybnou komunikaci uvádějte prosím i své telefonní číslo. Nastavení některých emailových schránek občas způsobí, že naše reakce na vaši poptávku končí ve spamu. Pokud od nás do týdne nedostanete odpověď, zkontrolujte si prosím nejprve složku s nevyžádanou poštou.

Kontaktovat nás můžete také telefonicky nebo prostřednictvím webového formuláře, který je umístěn na každé stránce našeho webu.

Cenové nabídky, tvorba vizualizace poptávaného produktu

Vzhledem k obrovskému množství zpracovávaných poptávek dochází v nabídce našich služeb ke změně. Rádi vám tak jako doposud vypracujeme zdarma cenovou nabídku na standardní modely i atypická provedení, případně opravy čalouněného nábytku.

V případě zájmu o 3D vizualizaci zvoleného řešení je tato služba z důvodu své náročnosti zpoplatněna částkou 3 000 Kč, která bude po realizaci zakázky odečtena od konečné faktury.

Děkujeme za pochopení.

 

RYCHLÝ DOTAZ
RASL © 2010–2019nahoru
Partneři
 
Můžeme prosím pracovat s cookies, abychom věděli, jak nám web funguje?