ČeskyDeutsch

RASL HOUSE krátkodobé ubytování
Apartmány
RASL HOUSE
ubytování

Jsme také na facebooku!

Jsme také na Instagramu!

 

Titulní stránka » Reference » Ostatní » Statek Slaný

Statek Slaný

Při realizaci vybavení statku ve Slaném jsme vycházeli z návrhu architektonického studia Čtyři stěny.

Celý interiér se nese v duchu pastelových barev, které interiér oživí a dodají mu jedinečný styl.

Na první fotografii můžete vidět očalouněné dveře šatní skříně žlutou látkou Diva. Rázem se stal z bílé skříně nevšední kousek interiéru. Stejnou látkou byl očalouněn také panel u okna.

V dětském pokojíčku vzniklo příjemné místo pro spánek díky panelu, který jsme potáhli dle návrhu architekta růžovou textilií s bílými puntíky.

Stejně tak prostor za dětskou postýlkou byl zútulněn panelem, který jsme očalounili modrou látkou s bílými puntíky v kombinaci s modrou látkou Diva.

Středem celé místnosti se stal měkký čalouněný prostor sloužící k odpočinku a ke hraní. Toto čalouněné pódium jsme potáhli textilií Diva ve fialovém odstínu. V pozadí pódia se nachází panel potažený růžovou textilií Diva.

Nevšedním kusem nábytku se jistě stala zajímavá trojmístná pohovka na další fotografii. Očalounili jsme ji potahovou textilií v šesti různých dekorech. Hrany jednotlivých dílů pohovky jsou zvýrazněny silnou měkkou paspulí.

Sedací souprava na míru, která přesně pasuje do interiéru. Právě takovou jsme vyrobili do obývacího pokoje zákazníka. Jedná se o trojmístnou pohovku očalouněnou potahovou textilií Andante 12. Aby prostor nepůsobil všedně, očalounili jsme záda nik červenou textilií Diva.

Další fotografie je z ložnice zákazníka. Sem jsme vyrobili taburet očalouněný textilií Figaro 04. Panel za taburetem je potažen omyvatelnou látkou Andante 05, kterou jsme použili také na záhlaví postele.

Dalšími designovými kousky interiéru, které jsme dodávali do statku ve Slaném, bylo pět taburetů. Na fotografii je jeden z nich očalouněný potahovou textilií Diva. Hrany taburetu jsou zvýrazněny silnou paspulí.

RYCHLÝ DOTAZ
RASL © 2010–2019nahoru
Partneři
 
Můžeme prosím pracovat s cookies, abychom věděli, jak nám web funguje?