ČeskyDeutsch

RASL HOUSE krátkodobé ubytování
Apartmány
RASL HOUSE
ubytování

Jsme také na facebooku!

Jsme také na Instagramu!

 

Srub Litvínov

Nábytek do srubu v Litvínově vyrábíme postupně, zákazník je s našimi výrobky a službami velmi spokojen, a proto se k nám stále vrací. První zakázku nábytku do srubu jsme realizovali v roce 2012 – kožené trojsedáky a čalouněná křesla s taburety vyrobené na míru. Poté jsme vyráběli atypické sofa a pohovku pro psa v chesterfieldském stylu. Jednou z posledních zakázek jsou na míru vyrobené barové židle. Mezi jednotlivými realizacemi jsme provedli také renovace dětských křesel a taburetu.

Kožené pohovky ve stylu Chesterfield jsme vyrobili na základě rozměrů dodaných zákazníkem. Potahy jsme ušili z luxusní hnědé kůže a boky a záda pohovek jsme očalounili kravskou kůží se srstí v hnědém odstínu. Područky a opěrák ozdobily čalouněné koflíky a vtahy, což je pro chesterfieldský styl typické. Na přední části područek jsme přibili ozdobné nýty. Nohy pohovek jsme vyfrézovali do požadovaného tvaru a namořili v hnědém odstínu.

Na čalouněná křesla jsme použili látku v kombinaci s kůží se srstí. Chlupatou kůží jsme potáhli spodek, boky a záda křesel, a stejně tak i spodní části taburetů. Sedáky ušáků i taburetů jsme ozdobili silnou paspulí (zvýrazněný okraj). Dřevěné nožky jsme namořili v odstínu ořech.

Světle hnědé sofa jsme navrhli jako spojení dvou ušáků. Tuto atypickou pohovku jsme potáhli textilií Carabu.

Do tohoto srubu jsme také vyrobili na zakázku luxusní pohovku pro psa. Tento zvířecí pelíšek jsme na přání zákazníka navrhli ve stejném stylu jako pohovky v obývacím pokoji. Pohovka chesterfield pro pejska je potažena hnědou kůží.

Kromě výroby čalouněného nábytku do srubu se zabýváme i jeho renovacemi. Dětská křesla dostala nové potahy z textilie Carabu a na záhlavníky jsme nechali vyšít erby se jmény dětí – obrázky s erby ve formátu .jpg nám dodal zákazník. Renovovaný taburet jsme potáhli novou textilií, spodní část taburetu jsme očalounili hnědou kůží se srstí.

Netradiční barové židle ve stylu chesterfield jsou vyrobeny z masivního bukového dřeva. Na základě vizualizace s rozměry jsme vyrobili vzorek židle, který jsme olepili PUR pěnami, a zákazník si židli mohl vyzkoušet a navrhnout změny některých rozměrů. Barové židle jsme čalounili luxusními koženkami v kombinaci s chlupatou kožešinou v hnědobílém a hnědém odstínu. Červená koženka je z kolekce Divino a zlatá koženka je z kolekce Dekoma.

RYCHLÝ DOTAZ
RASL © 2010–2019nahoru
Partneři
 
Můžeme prosím pracovat s cookies, abychom věděli, jak nám web funguje?