ČeskyDeutsch

RASL HOUSE krátkodobé ubytování
Apartmány
RASL HOUSE
ubytování

Jsme také na facebooku!

Jsme také na Instagramu!

 

Titulní stránka » O nás » RASL HOUSE

RASL HOUSE

RASL HOUSE –

Apartmány RASL House – krátkodobé ubytování

Od podzimu 2018 provádíme velkou přestavbu budovy sídla firmy v Lukách nad Jihlavou.

Autorem projektu je architektonická kancelář CEJPEK ARCH.

Původní stav byl nevyhovující hlavně z hlediska komplikovaného mimoúrovňového přístupu. Stavba také nereagovala na okolní zástavbu a hmotovým i objemovým řešením se negativně vyčleňovala.

Nové řešení je navýšené o jedno patro, které doplňuje chybějící hmotu v uliční čáře. Zastřešení tvoří soustava sedlových střech reagující na okolní zástavbu. Nové řešení vytváří v uliční části čistý a přehledný prostor zrušením mimoúrovňových přístupů do budovy – srovnáním do jedné úrovně. Uliční fasáda slouží jako výkladní skříň vytvořením předsazených výloh. Na snížené střešní části vznikla terasa s přístupy do objektu. Terasa je přístupná z uliční části nově vybudovanou bezbariérovou rampou.

V prvním podlaží (částečně pod úrovní ulice) se nalézají výrobní prostory RASL čalouněný nábytek. Tyto prostory jsou přístupné zezadu od stacionáře. První nadzemní podlaží se vstupem z ulice 1. máje je určeno pro prezentaci naší výroby (showroom designového nábytku) a dále jej zabírá centrum rodinné zábavy Týmovka. Druhé nadzemní podlaží slouží pro ubytování v luxusních apartmánech.

Nyní je v provozu showroom designového nábytku i apartmány pro krátkodobé ubytování.

hr
RYCHLÝ DOTAZ
RASL © 2010–2019nahoru
Partneři
 
Můžeme prosím pracovat s cookies, abychom věděli, jak nám web funguje?