RASL čaloněný nábytek

Co si vymyslíte, to Vám vyrobíme!

ČeskyDeutsch
Šlechtický Radim - RASL čalouněný nábytek - netkatalog.czNábytek - netkatalog.cz

Jsme také na facebooku!

 

Titulní stránka » Sedací soupravy » Sedací souprava DELTA
Sedací souprava DELTA

Sedací souprava DELTA

Střídmé tvarové linie a nadčasový design

Sedací souprava Delta je elegantní stylová pohovka inspirovaná moderním designem. Střídmé tvarové linie a nadčasový design vytváří nepřehlédnutelný kus nábytku, který je vhodný do moderního i klasického interiéru. Zárukou dlouhé životnosti je pevná konstrukce a originální masivní podnož.

Potah lze zvolit látkový nebo kožený. Široký výběr potahových materiálů je Vám k dispozici v naší vzorkové prodejně v Lukách nad Jihlavou. V nabídce máme také speciální nehořlavé látky. Běžné látky lze opatřit povrchovou úpravou se sníženou hořlavostí, aby vyhovovaly požadavkům pro veřejné interiéry.

Originální masivní podnož nabízíme v provedení dub nebo buk (levnější varianta). Podnož lze vyrobit v následujících provedeních: surové, drásané, přírodní lakované, mořené lakované nebo barevné (šedé, bílé,…).

Majitelé této sedací soupravy ocení zejména pohodlné posezení díky použití kvalitní polyuretanové pěny.

Sedací souprava se skládá z pohovky přístavné pravé, rohového dílu a pohovky přístavné levé. Tyto části jsou spojeny závěsným kováním.

Rozměry sedací soupravy Delta jsou 272×272 cm. Výška pohovky je 75 cm (cca 87 cm s opěrákovými polštáři) a její hloubka činí 85 cm. Sedák je vysoký 43 cm a hluboký 55 cm. Zádový polštář je vysoký 45 cm.

Všechny rozměry této sedací soupravy je možné změnit dle Vašeho přání (výška a hloubka sedáku, výška opěráku, rozměry područek…) Lze vyrobit i dvojmístnou a trojmístnou pohovku.

Cena

Cena křesla Delta je závislá na druhu potahového materiálu. Potahový materiál si můžete vybrat ze vzorníků na našich stránkách: http://www.rasl-nabytek.cz/…e-materialy/ Když nám pošlete vybraný potahový materiál a požadované moření nožek, tak vám vypracujeme cenovou nabídku.

V případě zájmu o 3D vizualizaci zvoleného řešení je tato služba z důvodu své náročnosti zpoplatněna částkou 3.000 Kč, která bude po realizaci zakázky odečtena od konečné faktury.

Čalouněný nábytek rozvážíme po celé ČR. Do 100 km je rozvoz zdarma, nad 100 km dle aktuálního ceníku.

Tuto velkou pohovku Delta jsem očalounili látkou Libra 51. Pohovku jsme doplnili vysokými dubovými nožkami. Jelikož je celková šíře pohovky 2,72 m, museli jsme konstrukci rozdělit na dvě části. Luxusní pohovka Delta v textilii, kterou si dodal náš zákazník. Family Room – Rohová sedací souprava (dvojsedák, roh, dvojsedák), dvě křesla v potahu Alcantara Sea Sand, nohy tmavé dřevo. Family Room – Rohová sedací souprava a křesla s volnými opěrákovými polštáři, vysoce kvalitní potah Alcantara Sea Sand. Sedací souprava Delta vynikne nejlépe v jednobarevných potahových textiliích. Masivní dubová podnož dodá sedací soupravě elegantní styl. 
Sedací souprava Delta v luxusní potahové textilii Alcantara. 
Rohová sedací souprava Delta s volnými polštářky, které lze umístit dle libosti. 
Pohodlná sedací souprava Delta elegantního designu. 
Střídmé tvarové linie a nadčasový design vytváří nepřehlédnutelný kus nábytku, který je vhodný do moderního i klasického interiéru. 
Sedací souprava Delta je očalouněna ze všech stran. Lze jí tudíž umístit uprostřed místnosti.

Použití

Sedací souprava Delta je vhodná do obývacích pokojů, hotelových pokojů, kanceláří a ložnic.

Příjemné posezení Vám zajistí jak v kombinaci s křeslem Delta, tak i samostatně.

Sedačka je vhodná do středně velkých a velkých interiérů.

Výhody

Česká výroba – každou sedací soupravu vyrábíme na zakázku dle zadání nešeho klienta.

Elegantní tvar vhodný do moderních i klasických interiérů.

Masivní podnož a pevná konstrukce jsou zárukou dlouhé životnosti.

Příjemné posezení díky použití kvalitní PUR pěny.

Možnost doplnění pohovky křeslem ve stejném designu.

Široká nabídka potahových materiálů.

Konstrukce

Vnitřní kostra sedací soupravy Delta je vyrobena z bukového dřeva a překližky. Lze zvolit i cenově příznivější – kombinaci masivního buku a dřevotřísky. Sedák je podpružen vlnitými pružinami překrytými izolační textilií, aby nedocházelo k protlačování tvarovacích materiálů. Opěrák a područky jsou podpruženy textilními popruhy a vytvarovány z PUR pěny T 3545. Pro příjemné posezení jsou opěrákové polštáře vyplněny polyuretanovými nudličkami a čechraným polyesterem. Všechny plochy pohovky pokrývá PES rouno, které chrání potah před prodřením o PUR pěnu a zároveň chrání PUR pěnu před světelnou degradací.

Všechny rozměry sedačky lze upravit na míru dle Vašeho přání. Na míru Vám také vyrobíme dvojmístnou či trojmístnou pohovku.

Originální masivní podnož nabízíme v provedení dub nebo (levnější varianta) buk. Podnož vyrábíme s různou povrchovou úpravou: surová, drásaná, přírodní lakovaná, mořená lakovaná nebo barevná (šedá, bílá,…)

Sedací souprava může být potažena kteroukoliv látkou nebo kůží, kterou máme v nabídce.

 

dokument ve formátu PDF Návod k použití a údržbě potahů (PDF, 125 kB)

Prosím vyplňte otázku a zadejte e-mail ve správném formátu
RASL čalouněný nábytek © 2010–2019webmaster
Partneři