RASL čaloněný nábytek

Co si vymyslíte, to Vám vyrobíme!

ČeskyDeutsch

Jsme také na facebooku!

 

Kůže

Pigmentované kůže

Pigmentované usně se vyznačují vysokou odolností a snadnou údržbou. Díky pigmentové vrstvě mají pravidelnou texturu a jednolitý barevný odstín.

hr

Semianilinové kůže

Tyto usně jsou částečně chráněny pigmentovou vrstvou a jsou charakteristické přirozenou texturou. Semianilinové kůže jsou v porovnání s pigmentovanými kůžemi příjemnější na dotek a jsou trochu náročnější na údržbu.

hr

Broušené kůže

Kůže se sametovým povrchem jsou hladké a velice příjemné na dotek. Povrch kůže je otevřený a nic ho nechrání, díky čemuž je kůže velice prodyšná, ale i velmi náročná na údržbu. Na kůži se po čase objeví přirozená patina.

hr

Ostatní kůže

hr

Nabízíme vám různé druhy hovězích usní v rozličných barevných odstínech. V naší kolekci naleznete hovězí usně první jakosti značky New Pel Company (Prince, Florida, Ohio), ale i různé speciální a velmi luxusní usně značky Sørensen.

Nabízíme vám speciální kravské kůže se srstí, které jsou velice oblíbené a efektní. Kravskou kůží se srstí potahujeme čela postelí, lavice, taburety, křesla, ušáky, pohovky i sedací soupravy. Používáme vysoce kvalitní kravské kůže, které neztrácí chlup a jsou velice jemné a příjemné na dotek. Čalouněný nábytek potažený kravskou kůží se srstí je to pravé do vašeho srubu, na chatu i do rodinného domu.

Pozn.: Useň je vyčiněná zvířecí kůže, která byla zbavena srsti a podkožního vaziva. Jako potah čalouněného nábytku se k čalounění nejčastěji používá useň hovězí. Speciálním typem je kůže se srstí. Kůže se srstí dodávané na jaře jsou s hustým a dlouhým chlupem, kůže dodávané na podzim mají vlas krátký.

Při užívání, čistění a údržbě kožených potahů doporučujeme dodržovat tyto zásady:

Cenové skupiny námi používaných kůží:

Prosím vyplňte otázku a zadejte e-mail ve správném formátu
RASL čalouněný nábytek © 2010–2019webmaster
Partneři