RASL čaloněný nábytek

Co si vymyslíte, to Vám vyrobíme!

ČeskyDeutsch
Šlechtický Radim - RASL čalouněný nábytek - netkatalog.czNábytek - netkatalog.cz

Jsme také na facebooku!

 

Titulní stránka » Pohovky » Pohovka KONTESA
Pohovka KONTESA

Pohovka KONTESA

Klasická pohovka v Chesterfieldském stylu

Kožená pohovka Kontesa je navržena ve stylu Chesterfield a hodí se do každého druhu interiéru.

Tato pohovka s nadčasovým stylem, který pochází z Anglie 18. století, výborně doplní váš interiér obývacího pokoje, pracovny či zasedací místnosti.

Čalounění pohovky je charakteristické vtahy s knoflíky a prošívaným potahem.

Cena

Cena pohovky Kontesa je závislá na druhu kůže. Druh a odstín kůže si můžete vybrat ze vzorníků na našich stránkách: http://www.rasl-nabytek.cz/…aly/kuze.php#… Když nám pošlete vybraný typ kůže a požadované moření nožek, tak vám vypracujeme cenovou nabídku.

V případě zájmu o 3D vizualizaci zvoleného řešení je tato služba z důvodu své náročnosti zpoplatněna částkou 3.000 Kč, která bude po realizaci zakázky odečtena od konečné faktury.

Čalouněný nábytek rozvážíme po celé ČR. Do 100 km je rozvoz zdarma, nad 100 km dle aktuálního ceníku.

Kožená pohovka Kontesa je navržena ve stylu Chesterfield. Pohovka Kontesa v interiéru restaurace (Ponte di Pietra, Pelhřimov). (http://www.pontedipietra.cz/) Pohovka Kontesa - detail područky. Pohovka Kontesa - dokonalé řemeslné zpracování. Pohovka Kontesa. Potah: Hnědá kůže.

Použití

Pohovka KONTESA je vhodná do malých i velkých interiérů. Pohovka výborně doplňuje interiéry pracoven, zasedacích místností, obývacích pokojů a hotelových pokojů.

Výhody

Česká výroba – každou pohovku Kontesa vyrábíme na zakázku dle zadání našeho klienta.

Konstrukce

Kostra pohovky je vyrobena z plošných aglomerovaných materiálů a z masivního dřeva (buk, smrk). Podpružení sedáku pohovky tvoří vlnité pružiny. Základ čalounění opěráku i područek pohovky tvoří pevná perforovaná deska. Tvarovací vrstva čalounění sedáku pohovky je tvořena pružinovou kostrou typu Bonell a PUR pěnami, opěrák a područky jsou vytvarovány PUR pěnami. Izolaci mezi PUR pěnami a potahovým materiálem tvoří PES rouno (200 g/m²). Potah pohovky je vytvořen z vysoce kvalitní hovězí usně.

 

dokument ve formátu PDF Návod k použití a údržbě potahů (PDF, 125 kB)

Prosím vyplňte otázku a zadejte e-mail ve správném formátu
RASL čalouněný nábytek © 2010–2019webmaster
Partneři