RASL čaloněný nábytek

Co si vymyslíte, to Vám vyrobíme!

ČeskyDeutsch
Šlechtický Radim - RASL čalouněný nábytek - netkatalog.czNábytek - netkatalog.cz

Jsme také na facebooku!

 

Titulní stránka » Křesla » Křeslo KOLOMBO
Křeslo KOLOMBO

Křeslo KOLOMBO

Elegantní a stylové křesílko

Křeslo Kolombo je určeno do jídelen, restaurací nebo kaváren. Jeho elegantní nadčasový design zaručuje maximální pohodlí. Madlo v zadní části opěráku slouží k lehčímu přesunutí křesla, na přání lze vyrobit křeslo s madlem i bez něj.

Křeslo Kolombo má kostru z bukového dřeva s plošnými dílci z překližky. Bukové nohy sahají i do opěradlové části, což maximálně zpevňuje konstrukci křesílka. Sedák a opěrák je podpružen textilními popruhy.

Celková výška křesla Kolombo je 94 cm, šířka 61 cm a hloubka 66 cm. Výška sedu je 52 cm, hloubka sedu je 50 cm.

Cena

Cena křesla Kolombo je závislá na druhu potahového materiálu. Potahový materiál si můžete vybrat ze vzorníků na našich stránkách: http://www.rasl-nabytek.cz/…e-materialy/. Když nám pošlete vybraný potahový materiál, tak vám vypracujeme cenovou nabídku.

V případě zájmu o 3D vizualizaci zvoleného řešení je tato služba z důvodu své náročnosti zpoplatněna částkou 3.000 Kč, která bude po realizaci zakázky odečtena od konečné faktury.

Čalouněný nábytek rozvážíme po celé ČR. Do 100 km je rozvoz zdarma, nad 100 km dle aktuálního ceníku.

Luxusní kožené křeslo Kolombo, jehož nohy jsme vyrobili z dubového dřeva a namořili jsme je dle vzorku, který nám dodal zákazník. Křesla Kolombo v jídelně rodného domu. Tato křesla jsme očalounili luxusní černou sametovou látkou Rebecca, nožky jsme namořili na černo. Zadní část křesel jsme opatřili chromovanými úchytkami. Úchytky jsou velmi praktickou součástí křesla. Křeslo snadno odsunete jednou rukou. Elegantní křesla Kolombo v červené a černé sametové látce jsme vyrobili ve standardních rozměrech. Světlou látku na křeslo vpravo si dodal designér a také jsme u tohoto křesla upravili rozměry na míru. Jídelna a společenská místnost v jednom je vybavena stylovými čalouněnými křesly Kolombo. Na přání zákazníka jsem křesla vyrobili bez zadních úchytek. Křesla Kolobmo v jídelně připravená na oslavu. Židle Kolombo očalouněná velmi odolnou látkou Bruss, která imituje vzhled broušené kůže. Čalouněné křeslo Kolombo jsme očalounili červenou mikro plyšovou látkou. Toto křeslo si můžete prohlédnout a vyzkoušet ve vzorkové prodejně v Lukách nad Jihlavou.

Dřevěné nohy

moření wenge moření třešeň moření přírodní moření olše moření černá moření č. 44 moření č. 43

Použití

Křeslo Kolombo se nejlépe hodí do jídelen, restaurací, kaváren a společenských místností.

Křeslo potažené látkou vyžaduje pravidelné ošetřování a čištění, což prodlouží životnost potahu:

Výhody

Česká výroba – každé křeslo Kolombo je vyráběno na zakázku dle přání našeho zákazníka.

Elegantní a nadčasový design.

Možnost výběru jakéhokoliv potahového materiálu z naší nabídky. Křeslo potáhneme i textilií dodanou zákazníkem.

Nohy lze namořit v různých odstínech.

Pohodlí při sezení díky použití kvalitní PUR pěny.

Konstrukce

Křeslo Kolombo má masivní bukovou kostru s plošnými dílci z překližky. Pro dosažení větší pevnosti konstrukce pokračují nohy do opěrákové části křesla. Nožky mohou být bukové nebo dubové. Viditelné části nohou lze namořit do různých odstínů dle přání zákazníka.

Čalounění křesla je tvořeno tuhými PUR pěnami a všechny plochy jsou změkčeny PES rounem.

Toto křeslo lze očalounit jakoukoliv látkou nebo kůží z naší nabídky. Křeslo Kolombo na fotografii je očalouněno v červeném mikroplyši.

 

dokument ve formátu PDF Návod k použití a údržbě potahů (PDF, 125 kB)

Prosím vyplňte otázku a zadejte e-mail ve správném formátu
RASL čalouněný nábytek © 2010–2019webmaster
Partneři