RASL čaloněný nábytek

Co si vymyslíte, to Vám vyrobíme!

ČeskyDeutsch

Jsme také na facebooku!

 

Titulní stránka » Sedací soupravy » Sedací souprava LAMBDA
Sedací souprava LAMBDA

Sedací souprava LAMBDA

Sedací souprava s prošívaným potahem

Sedací souprava Lambda je to pravé pro zákazníky, kteří upřednostňují moderní vzhled čalouněného nábytku. Příjemné pohodlí při relaxaci vám poskytnou polohovací podhlavníky, jejichž sklon si můžete nastavit pomocí dvanáctipolohového mechanického kování. Sedací souprava je opatřena rozkládacím mechanismem. Po rozložení vznikne jednolůžko vhodné pro každodenní spaní, které lze využít také k relaxaci a odpočinku během dne.

Rohovou sedací soupravu Lambda můžeme potáhnout kterýmkoliv potahovým materiálem nebo kombinací materiálů z naší nabídky. Potah je rozdělen na jednotlivé sešité čtverce, které zdobí dvojité prošívání. Sedačku lze doplnit různě velkými dekorativními polštářky.

Dřevěné nožky vám namoříme dle vašich požadavků. Sedací souprava může být doplněna také kovovými nožkami, ale i velice efektními nožkami v kombinaci dřevo/kov.

Cena

Cena sedací soupravy Lambda je závislá na druhu potahového materiálu. Potahový materiál si můžete vybrat ze vzorníků na našich stránkách: http://www.rasl-nabytek.cz/…e-materialy/ Cena této moderní soupravy dále záleží na složení sestavy. Když nám pošlete požadované maximální rozměry sestavy, vybraný potahový materiál a požadované moření nožek, tak vám vypracujeme cenovou nabídku.

V případě zájmu o 3D vizualizaci zvoleného řešení je tato služba z důvodu své náročnosti zpoplatněna částkou 3.000 Kč, která bude po realizaci zakázky odečtena od konečné faktury.

Čalouněný nábytek rozvážíme po celé ČR. Do 100 km je rozvoz zdarma, nad 100 km dle aktuálního ceníku.

Lambda trojsedák - lůžko se rozkládá mechanicky. Po rozložení vznikne jednolůžko o rozměrech 90x249 cm. Pohovky Lambda vyrábíme také s elektrickým rozkládáním i bez rozkládaní. Podhlavníky jsou polohovací mechanicky do 12 různých poloh. Zadní strana pohovky je sešita z úzkých pásků kůže. Pohovka Lambda se zvednutými podhlavníky je velice pohodlná při relaxaci a sledování televize. Elegantní pohovka s podhlavníky v základní nezvednuté poloze - skvělé na posezení s přáteli. Moderní trojmístná pohovka modelu Lambda potažená luxusní kůží Verona s dřevěnými nožkami natřenými bílou barvou. Pohovku Vám rádi potáhneme i látkou. Nožky mohou být také dřevěné mořené nebo kovové. Taburet k sedací soupravě Lambda. Na fotografii je vyobrazen taburet o velikosti L (83x116 cm). Výrábíme i taburety o velikosti M (83x83 cm) a malé taburetky o velikosti S (40x40 cm).

Reference

Luxusní sedací souprava Lambda upravená na míru dle návrhu designového studia Simplin. Sedací soupravu Lambda jsem očalounili kombinací dvou látek, které si dodalo designové studio. Luxusní mosazné knoflíky vyráběla na zakázku firma Sollus. Tuto rohovou sedací soupravu Lambda jsme dle zadání našeho klienta vyrobili bez prošívání. Sedačku jsme očalounili odolnou látkou Kentash hrubou strukturou. Nožky jsou chromované. Rozdělení přední části sedáku je podobné jako na modelu Kappa. Tato sedací souprava je vybavena jedním elektricky polohovatelným elementem, jež má ovládání v područce. Druhou stranu pohovky jsme doplnili úložným prostorem v zásuvce. Také taburet má praktický úložný prostor, který je přístupný po odklopení sedáku. Luxusní trojsedák Lambda upravený na míru je ozdobený mosaznými knoflíky vyrobenými na zakázku. Pohovka je doplněna polštáři v různém designu. Tato pohovka je složena ze tří elektrický poháněných relaxačních elementů. Každý element má své ovládání. Rohová sedací souprava se dvěma elektrickými mechanismy. Sedací soupravu jsme očalounili omyvatelnou látkou Mystic 01 a doplnili jsme ji chromovanými nožkami. Sedací souprava Lambda. Na míru jsme upravili šíři područky a přístavného taburetu. Sedačka má výsuvný sedák, pomocí kterého docílíte většího pohodlí při sledování televize. Sedací soupravu jsme očalounili omyvatelnou látku Carabu, která svou texturou připomíná broušenou kůži. Sedačku jsme doplnili dekoračními polštářky. Nožky jsou v matném provedení.
Více referencí »»

Nejoblíbenější potah

Verona 2 Mystic L4 592 Efficiency L5 5 Prince 179

Více potahů: látky | kůže

Dřevěné nohy

moření wenge moření přírodní moření olše moření černá moření ořech moření dub

Použití

Sedací souprava Lambda je vhodná do středně velkých a velkých interiérů.

Tuto pohovku je možné umístit i v menším interiéru a používat ji během dne jako pohovku a přes noc jako postel, jelikož po rozložení vznikne jednolůžko vhodné ke každodennímu spánku.

Sedací souprava potažená látkou vyžaduje pravidelné ošetřování a čištění, což prodlouží životnost potahovin.:

Výhody

Česká výroba – každou sedací soupravu Lambda vyrábíme na zakázku dle zadání našeho klienta.

Nastavení podhlavníků pomocí dvanáctipolohového mechanického kování.

Možnost lůžkové úpravy pro každodenní spaní.

Sedací soupravu je možné očalounit kterýmkoliv potahovým materiálem z naší nabídky.

Možnost výběru materiálu nožek.

Konstrukce

Vnitřní konstrukce rohové sedací soupravy je vyrobena z masivního bukového dřeva a z velkoplošných agomerovaných materiálů. Základní vrstvu sedáku u rozkládacích částí i pevných elementů tvoří vlnité pružiny. Podpružení sedáků doplňuje tvarovací vrstva z vysoce elastické pěny 3545, jejíž vlastnosti se blíží studeným pěnám.

Opěráky jsou podpruženy textilními popruhy a vytvarovány z polyuretanové pěny T2520. Všechny plochy polohovacího podhlavníku jsou vytvořeny z měkké PUR pěny T2520. Podhlavník je možné nastavit mechanicky do dvanácti poloh pomocí polohovacího kování.

Sedací soupravu Lambda můžeme doplnit o elementy s rozkládáním. Po rozložení vznikne lůžko vhodné pro trvalé spaní. Rozkládání může být mechanické nebo elektrické.

Potah může být kožený, koženkový, látkový nebo kombinovaný. Dělení na jednotlivé čtverečky umožňuje vytvoření potahu s minimálními prostřihy. Dvojité prošívání potahu s lehkými vtahy dává sedací soupravě osobitý styl. Záda pohovky jsou ušita z tenkých proužků potahového materiálu.

K sedací soupravě Lambda si můžete vybrat kovové, dřevěné i kombinované nožky. Dřevěné nohy vám namoříme kterýmkoliv odstínem z našeho vzorníku nebo dle vámi dodaného vzorku. Dřevěné nožky mohou být také natřeny pigmentovým nátěrem (bílý, šedý, černý…).

 

dokument ve formátu PDF Katalog – Sedací souprava LAMBDA (PDF, 1 MB)

dokument ve formátu PDF Návod k použití a údržbě potahů (PDF, 125 kB)

dokument ve formátu PDF Údržba a užívání (PDF, 65 kB)

Prosím vyplňte otázku a zadejte e-mail ve správném formátu
RASL čalouněný nábytek © 2010–2019webmaster
Partneři