RASL čaloněný nábytek

Co si vymyslíte, to Vám vyrobíme!

ČeskyDeutsch
Šlechtický Radim - RASL čalouněný nábytek - netkatalog.czNábytek - netkatalog.cz

Jsme také na facebooku!

 

Titulní stránka » Sedací soupravy » Sedací souprava KAPPA
Sedací souprava KAPPA

Sedací souprava KAPPA

Moderní design s pohodlným posezením a poležením

Čalouněná sedací souprava KAPPA je se svým moderním designem vhodná zejména do větších interiérů. Nabízíme vám velké množství elementů, které je možné sestavit do rohové sedací soupravy tak, že se do sebe zavěsí pomocí spojovacího kování. Velké množství elementů sedací soupravy je možné nakombinovat do 74 různých sestav.

Zvedací podhlavníky dodávají tomuto modelu rohové sedací soupravy větší variabilitu použití. Se sklopenými podhlavníky je tato rohová sedací souprava vhodná pro příjemné posezení s přáteli, naopak se zvednutými podhlavníky docílíme příjemného pohodlí při odpočinku či sledování televize. Rohovou sedací soupravu je možné opatřit rozkladem, čímž se vytvoří pohodlné lůžko o rozměrech 150×200 cm, které je určeno pro odpočinek a příležitostné spa­ní.

Na vaše přání rádi upravíme výšku, šířku i hloubku sedáku, výšku opěráku a šířku i výšku područek. Máte možnost zvolit si moření dřevěných nohou podle našeho vzorníku. Po dohodě je možné sedací soupravu opatřit nohami kovovými. Dále je možné nohy namořit podle vámi dodaného vzorku nebo podle nábytku či podlahy ve vašem interiéru.

U rohové sedací soupravy KAPPA vám nabízíme 2,5 sedák s rozkládáním. Po rozložení dostanete u této sedací soupravy velice kvalitní lůžko o rozměrech 150×200 cm. Na zakázku lze rozkládáním vybavit i dvojsedák (lůžko 100×200 cm) a trojsedák (lůžko 150×200 cm).

Další výhodou je možnost zvolit si u této rohové sedací soupravy počet zvedacích podhlavníků.

Cena

Cena sedací soupravy Kappa je závislá na druhu potahového materiálu. Potahový materiál si můžete vybrat ze vzorníků na našich stránkách: http://www.rasl-nabytek.cz/…e-materialy/ Cena sedací soupravy Kappa je dále závislá na složení sestavy. Když nám pošlete požadované maximální rozměry sestavy, vybraný potahový materiál a požadované moření nožek, tak vám vypracujeme cenovou nabídku.

V případě zájmu o 3D vizualizaci zvoleného řešení je tato služba z důvodu své náročnosti zpoplatněna částkou 3.000 Kč, která bude po realizaci zakázky odečtena od konečné faktury.

Čalouněný nábytek rozvážíme po celé ČR. Do 100 km je rozvoz zdarma, nad 100 km dle aktuálního ceníku.

Sedací souprava Kappa je zajímavá svými zvedacími podhlavníky. V taburetu oceníte prostorný úložný prostor. Rohová sedací souprava Kappa s podhlavníkem na každém místě s opěradlem. Tato rohová sedací souprava Kappa je očalouněna oblíbenou textilií Carabu, která se dá omýt hadříkem navlhčeným ve vlažné vodě. Rohová sedací souprava - její eleganci se sklopenými podhlavníky oceníte při posezení s přáteli. Se zvednutým podhlavníkem můžete příjemně relaxovat. Rozkládací sedací souprava s lůžkem o rozměrech 150 x 200 cm, které je vhodné pro příležitostné přespání. Mechanismus rozkládání je velice kvalitní a je vhodný i pro použití v hotelech. Lůžko je u této sedací soupravy schované v zásuvce. Je umístěno na kolečkách, tak se jednoduše vysune a rozloží. Jelikož je lůžko schované v zásuvce, neovlivňuje design sedací soupravy. Jediné čím jsme omezeni, je pevně daná výška sedu - to aby navazovala sedací a spací plocha rozloženého lůžka. Moderní sedací souprava Kappa. Tuto sedačku vyrábíme v rozkládacím i pevném provedení, s úložnými prostory nebo bez nich. Nejoblíbenějším potahovým materiálem je textilie Carabu s velmi jemným povrchem a úpravou Aqua Clean. Dřevěné nožky namoříme dle Vašeho přání, nebo sedací soupravu opatříme nožkami v provedení chromovaném. Kožená sedací souprava se zvedacími podhlavníky. Luxusní sedací souprava v bílé kůži. Kožená sedací souprava. Rohová sedací souprava.

Reference

Pohovka Kappa s upravenými rozměry dle zadání našeho klienta. Sedačka je potažena textilií Carabu 76 s povrchovou úpravou Aquaclean pro snadné čištění. Nožky jsou v chromovaném provedení. 2,5sedák Kappa jsme vyrobili na míru dle zadání našeho zákazníka. Hloubku sedačky jsme zmenšili o 5 cm zepředu i zezadu. Také šíři elementů a výšku područek jsme upravili na míru. Pohovku jsme potáhli látkou Carabu 76, která svou texturou připomíná broušenou kůži. Nožky jsou chromované. Pod pohovkou se skrývá zásuvka s úložným prostorem. Velká rohová rozkládací sedací souprava Kappa. Tuto sedací soupravu jsme očalounili látkou Mira. Sedací souprava Kappa se zvedacími podhlavníky. Sedačku jsme očalounili oblíbenou látkou Duo a doplnili jsme ji masivními dubovými nožkami. Tato velká sedací souprava se skládá z těchto elementů: Volný taburet, dlouhé křeslo s područkou L, dvojsedák bez područek, roh s funkcí, element 61 a taburet přístavný.  Velká rohová sedací souprava Kappa se zvedacími podhlavníky v potahové textilii Carabu 110 s kovovými nožkami. Tato moderní sedací souprava má rozměry 256x349 cm a skládá se z těchto elementů: dvojsedák s područkou L, trojsedák bez područek a taburet přístavný s úložným prostorem. Sedací souprava Kappa s křeslem a taburetem na míru. Celá souprava je očalouněna textilií Amalia ve dvou odstínech s povrchovou úpravou aqua celan. Rozměry sedačky jsou 106x290 cm, područky jsou zúženy dle přání našeho zákazníka. Sedačka i křeslo jsou doplněny taburety s úložným prostorem v rozměrech dle zadání našeho klienta. Trojmístná pohovka Kappa s polohovacími područkami na zakázku.
Více referencí »»

Půdorysy

varianta 3 – dvoumístná pohovka KAPPA: L područka, 2,5sedák, P područka (šířka: 236, hloubka: 106, výška: 80) varianta 6 – rohová sedací souprava KAPPA: L područka, dvojsedák, roh, element 61, P područka (šířka: 256, hloubka: 195, výška: 80) varianta 15 – rohová sedací souprava KAPPA: P područka, dvojsedák, roh, dvojsedák, přístavný taburet (šířka: 256, hloubka: 288, výška: 80) varianta 19 – rohová sedací souprava KAPPA: L područka, dvojsedák, roh se zvedacími podhlavníky, dvojsedák  (šířka: 256, hloubka: 226, výška: 80) varianta 38 – rohová sedací souprava KAPPA: L područka, 2,5sedák, roh se zvedacími podhlavníky, element 88, přístavný taburet (šířka: 310, hloubka: 281, výška: 80) varianta 50 – rohová sedací souprava KAPPA: L područka, trojsedák, roh, dvojsedák, přístavný taburet (šířka: 317, hloubka: 288, výška: 80) varianta 70 – rohová sedací souprava KAPPA: P područka, trojsedák, roh se zvedacími podhlavníky, element 61, přístavný taburet (šířka: 317, hloubka: 227, výška: 80)

Více půdorysů »»

Vizualizace

varianta 3 – vizualizace dvoumístné pohovky KAPPA: L područka, 2,5sedák, P područka (šířka: 236, hloubka: 106, výška: 80) varianta 6 – vizualizace rohové sedací soupravy KAPPA: L područka, dvojsedák, roh, element 61, P područka (šířka: 256, hloubka: 195, výška: 80) varianta 15 – vizualizace rohové sedací soupravy KAPPA: P područka, dvojsedák, roh, dvojsedák, přístavný taburet (šířka: 256, hloubka: 288, výška: 80) varianta 19 – vizualizace rohové sedací soupravy KAPPA: L područka, dvojsedák, roh se zvedacími podhlavníky, dvojsedák (šířka: 256, hloubka: 226, výška: 80) varianta 38 – vizualizace rohové sedací soupravy KAPPA: L područka, 2,5sedák, roh se zvedacími podhlavníky, element 88, přístavný taburet (šířka: 310, hloubka: 281, výška: 80) varianta 50 – vizualizace rohové sedací soupravy KAPPA: L područka, trojsedák, roh, dvojsedák, přístavný taburet (šířka: 317, hloubka: 288, výška: 80) varianta 70 – vizualizace rohové sedací soupravy KAPPA: P područka, trojsedák, roh se zvedacími podhlavníky, element 61, přístavný taburet (šířka: 317, hloubka: 227, výška: 80)

Více vizualizací »»

Nejoblíbenější potah

Ohio 1000 Mystic L4 592 Carabu L4 75 Carabu L4 70 Mystic L4 599 Carabu L4 81 Mystic L4 630

Více potahů: látky | kůže

Dřevěné nohy

moření wenge moření třešeň moření přírodní moření olše moření černá moření č. 44 moření č. 43

Použití

Rohová sedací souprava Kappa je vhodná především do středně velkých a velkých interiérů.

Sedací souprava potažená látkou vyžaduje pravidelné ošetřování a čištění, což prodlouží životnost potahovin.:

Výhody

Česká výroba – každou sedací soupravu Kappa vyrábíme na zakázku dle zadání našeho klienta.

Možnost změny rozměrů rohové sedací soupravy podle vašeho přání.

Můžete si u této rohové sedací soupravy zvolit množství zvedacích a pevných podhlavníků.

Rohovou sedací soupravu je možné vybavit rozkladem.

Možnost výběru provedení nohou (bukové přírodní; bukové mořené – ořech, olše, atd. ; kovové)

Konstrukce

Konstrukce rohové sedací soupravy KAPPA je tvořena kostrou z dřevotřískové desky a masivního buku. Základní pružící vrstva (podpružení) je na sedáku rohové sedací soupravy tvořena vlnitými pružinami (tl. drátu 3,8 mm) a na opěráku kvalitními textilními popruhy. Aby nedocházelo k protlačení tvarovacích materiálů a jejich poškození, je mezi vlnovci a polyuretanovou (PUR) pěnou připevněna pevná izolační textilie (300 g/m²). Tvarovací vrstva sedáku rohové sedací soupravy je tvořena blokem vysoce kvalitní PUR pěny typu N 3540. Opěrák tvoří tvarovací vrstva z vysoce kvalitní PUR pěny s nízkým odporem proti stlačení (typ W 2526). Změkčení všech ploch čalounění zajišťuje polyesterové (PES) rouno (200 g/m²).

Při výběru potahu si můžete vybrat z různých typů usní (kůží) a rozličných druhů potahových textilií. Nejoblíbenějším materiálem jsou potahové textilie Mystic a Carabu, které jsou vhodné pro rodiny s malými dětmi či zvířecími mazlíčky. Tyto potahové textilie s teflonovou úpravou se vyznačují snadným čištěním čistou vodou.

Standardně je tento model rohové sedací soupravy vybaven dřevěnými nohami, jejichž moření si můžete vybrat z našeho vzorníku (buk, olše, ořech, dub…). Po dohodě je možné rohovou sedací soupravu opatřit nohami kovovými nebo je možné nohy namořit podle Vámi dodaného vzorku nebo podle nábytku či podlahy ve vašem interiéru.

 

dokument ve formátu PDF Katalog – Sedací souprava KAPPA (PDF, 530 kB)

dokument ve formátu PDF Návod k použití a údržbě potahů (PDF, 125 kB)

dokument ve formátu PDF Údržba a užívání (PDF, 5 kB)

Prosím vyplňte otázku a zadejte e-mail ve správném formátu
RASL čalouněný nábytek © 2010–2019webmaster
Partneři