RASL čaloněný nábytek

Co si vymyslíte, to Vám vyrobíme!

ČeskyDeutsch

Jsme také na facebooku!

 

Titulní stránka » Sedací soupravy » Sedací souprava KAPPA 11
Sedací souprava KAPPA 11

Sedací souprava KAPPA 11

Moderní design s pohodlným posezením a poležením

Rohová sedací souprava KAPPA 11 je se svým moderním designem vhodná do větších interiérů. Nabízíme vám velké množství elementů, které lze sestavit do rohové sedací soupravy tak, že se do sebe zavěsí pomocí spojovacího kování. Velké množství elementů této sedací soupravy je možné nakombinovat do 74 různých sestav.

Zvedací podhlavníky dodávají tomuto modelu rohové sedací soupravy velkou variabilitu použití. Se sklopenými podhlavníky je tato rohová sedací souprava vhodná pro posezení s přáteli, naopak se zvednutými podhlavníky docílíme příjemného pohodlí při odpočinku či sledování televize. Rohovou sedací soupravu je možné opatřit rozkládáním, čímž se vytvoří pohodlné lůžko o rozměrech 150×200 cm, které je určeno pro odpočinek a příležitostné spa­ní.

Na vaše přání rádi upravíme jakýkoliv rozměr sedáku, výšku opěráku a šířku i výšku područek. Sedací souprava je opatřena nohami v kombinaci dřevo/kov. Máte možnost zvolit si nohy kovové nebo dřevěné. Odstín dřevěných nohou si můžete vybrat v našem vzorníku nebo můžeme nohy namořit na vaše přání.

U rohové sedací soupravy KAPPA 11 vám nabízíme 2,5 sedák s rozkladem. Po rozložení dostanete u této sedací soupravy velice kvalitní lůžko o rozměrech 150×200 cm. Na zakázku lze rozkládáním vybavit i dvojsedák a trojsedák. U trojsedáku je plocha lůžka také 150×200 cm, ale u dvojmístné pohovky je plocha lůžka menší – 100×200 cm.

Další výhodou je možnost zvolit si u této rohové sedací soupravy počet zvedacích podhlavníků.

Cena

Cena sedací soupravy Kappa 11 je závislá na druhu potahového materiálu. Potahový materiál si můžete vybrat ze vzorníků na našich stránkách: http://www.rasl-nabytek.cz/…e-materialy/ Cena této sedací soupravy je dále závislá na složení sestavy. Když nám pošlete požadované maximální rozměry sestavy, vybraný potahový materiál a požadované moření nožek, tak vám vypracujeme cenovou nabídku.

V případě zájmu o 3D vizualizaci zvoleného řešení je tato služba z důvodu své náročnosti zpoplatněna částkou 3.000 Kč, která bude po realizaci zakázky odečtena od konečné faktury.

Čalouněný nábytek rozvážíme po celé ČR. Do 100 km je rozvoz zdarma, nad 100 km dle aktuálního ceníku.

Moderní sedací souprava Kappa 11. Tato rohová sedací souprava má zvedací podhlavníky. Zvedací podhlavníky jsou u této sedačky na všech místech s opěrákem. Tato rozkládací sedací souprava je očalouněna látkou Carabu. Sedací souprava je doplněna velmi oblíbenými nožkami v provedení dřevo / kov. Moderní rozkládací sedací souprava je díky svým zvedacím podhlavníkům velice pohodlná. Pohodlná sedací souprava Kappa 11. Sedací souprava Kappa 11 s rozloženým lůžkem, jehož rozměry jsou 150 x 200 cm. U této sedací soupravy je lůžko zabudované v zásuvce pod sedačkou. V zásuvce se ukrývá kvalitní kovový mechanismus vhodný i pro použití v hotelech. Rošt rozkládacího lůžka je lamelový. Rozkládání sedačky je velmi jednoduché, jelikož se mechanismus posouvá pomocí koleček. Rohová sedací souprava Kappa 11 s moderním designem, mnoha funkcemi a velkým pohodlím. Kožená pohovka s oblými područkami. Zaoblený tvar područek je pohodlný při odpočívání na pohovce. Pohovka stojí na nožkách ze dřeva a kovu. Další variantou jsou nožky dřevěné mořené nebo kovové. Černá kožená pohovka se zaoblenými područkami (bočními opěrkami). Pohodlná pohovka se zvednutými podhlavníky může být doplněna taburety pro docílení dokonalého pohodlí při relaxaci. Kožená pohovka - luxusní nábytek do každého interiéru. Luxusní kožená pohovka Kappa je potažena černou kůží. Tato kožená pohovka je doplněna nožkami v kombinaci dřevo/kov. Moderní pohovka Kappa 11 je vhodná na posezení s přáteli nebo na relaxaci a odpočinek. Pohovka Kappa 11 se zvednutými podhlavníky. Luxusní kožená pohovka Kappa 11.

Reference

Rozkládací sedací souprava Kappa 11. Rozměry této sedací soupravy jsou 319x227 cm. Tuto sedačku jsme očalounili odolnou textilií Mystic 144, nožky jsou chromované. Sedačka se dá rozložit na lůžko o rozměrech 150x200 cm. Jelikož matrace lůžka navazuje na sedák a je poměrně tenká, je tato lůžková úprava vhodná pouze pro příležitostné spaní návštěvy. Rozkládací 2,5sedák Kappa 11 s plochou lůžka 150x200 cm. Sedačku jsme očalounili silnou černou kůží Florida a doplnili jsme ji zajímavými nožkami v provedení dřevo/kov. Trojsedák Kappa 11 s taburetem v sestavě s křeslem Ušák. Pohovku jsme vyrobili s praktickým úložným prostorem, úložný prostor je i v taburetu. Sedací soupravu jsme očalounili odolnou látkou Mystic 215 a doplnili jsme ji nožkami v přírodním odstínu. Područky u pohovky jsme upravili dle přání našeho zákazníka (zúžili jsme je o 12 cm). Rohová rozkládací sedací souprava Kappa 11. U této sedačky jsem upravili rozměry na míru danému interiéru. Na taburetu jsou volně položené nerezové podložky, které umožňují použití taburetu jako konferenčního stolku. Podložky jsme vyrobili v rozměru, aby se daly schovat pod pohovku. Rohová sedací souprava Kappa 11 v textilii Carabu 62, nožky jsou v oblíbeném provedení dřevo/kov. Tato malá sedací souprava se zvedacími podhlavníky má rozměry 165x258 cm a je vybavena úložným prostorem v zásuvce pod dvojsedákem. Atypická sedací souprava Kappa 11 v kůži. Sedací souprava je doplněna pro větší pohodlí podhlavníky a ozdobnými polštářky. Rohovou sedací soupravu Kappa jsme dle přání zákazníka očalounili omyvatelnou textilií Carubu ve světlém odstínu. Sestava se skládá z 2,5 sedáku s područkou, ve kterém se nachází rozklad, dále z rohu s funkcí, elementu 61 a přístavného taburetu s úložným prostorem. Nohy jsou v kombinaci dřeva a kovu.
Více referencí »»

Nejoblíbenější potah

Carabu L4 75 Ohio 1022 Florida 522 Carabu L4 60 Carabu L4 107 Carabu L4 69 Mystic L4 630

Více potahů: látky | kůže

Dřevěné nohy

moření wenge moření přírodní moření olše moření černá moření ořech moření dub

Použití

Rohová sedací souprava Kappa 11 je vhodná především do středně velkých a velkých interiérů.

Sedací souprava potažená látkou vyžaduje pravidelné ošetřování a čištění, což prodlouží životnost potahovin.:

Výhody

Česká výroba – každou sedací soupravu Kappa 11 vyrábíme na zakázku dle zadání našeho klienta.

Možnost změny rozměrů rohové sedací soupravy Kappa 11 podle vašeho přání.

U této rohové sedací soupravy si můžete zvolit množství zvedacích a pevných podhlavníků.

Tuto rohovou sedací soupravu je možné vybavit rozkládáním.

Máte možnost vybrat si provedení nohou (kombinace dřevo/kov; bukové přírodní; bukové mořené – ořech, olše, atd. ; kovové)

Konstrukce

Konstrukce rohové sedací soupravy KAPPA 11 je tvořena kostrou z dřevotřískové desky a masivního buku. Základní pružící vrstva (podpružení) je na sedáku rohové sedací soupravy tvořena vlnitými pružinami (tl. drátu 3,8 mm) a na opěráku kvalitními textilními popruhy. Aby nedocházelo k protlačení tvarovacích materiálů a jejich poškození, je mezi vlnovci a polyuretanovou (PUR) pěnou připevněna pevná izolační textilie (300 g/m²). Tvarovací vrstva sedáku rohové sedací soupravy je tvořena blokem vysoce kvalitní PUR pěny typu N 3540. Opěrák tvoří tvarovací vrstva z vysoce kvalitní PUR pěny s nízkým odporem proti stlačení (typ W 2526). Změkčení všech ploch čalounění zajišťuje polyesterové (PES) rouno (200 g/m²).

Při výběru potahu si můžete vybrat z různých typů usní (kůží) a rozličných druhů potahových textilií. Nejoblíbenějšími materiály jsou potahové textilie Mystic a Carabu, které jsou vhodné pro rodiny s malými dětmi či zvířecími mazlíčky. Tyto textilie s teflonovou úpravou se vyznačují snadným čištěním čistou vodou.

Standardně je tento model rohové sedací soupravy vybaven nohami v kombinaci dřevo/kov. Sedací soupravu je také možné vybavit nohami dřevěnými, jejichž moření si můžete vybrat z našeho vzorníku (buk, olše, ořech, dub…). Po dohodě je možné rohovou sedací soupravu opatřit nohami kovovými nebo je možné nohy namořit podle vámi dodaného vzorku nebo podle nábytku či podlahy ve vašem interiéru.

Katalogové listy

 

dokument ve formátu PDF Návod k použití a údržbě potahů (PDF, 125 kB)

dokument ve formátu PDF Údržba a užívání (PDF, 65 kB)

Prosím vyplňte otázku a zadejte e-mail ve správném formátu
RASL čalouněný nábytek © 2010–2019webmaster
Partneři