RASL čaloněný nábytek

Co si vymyslíte, to Vám vyrobíme!

ČeskyDeutsch
Šlechtický Radim - RASL čalouněný nábytek - netkatalog.czNábytek - netkatalog.cz

Jsme také na facebooku!

 

Titulní stránka » Sedací soupravy » Sedací souprava ALFA
Sedací souprava ALFA

Sedací souprava ALFA

Moderní design s dokonalým pohodlím

Čalouněná sedací souprava ALFA se vyznačuje moderním designem a je vhodná do každého typu interiéru. Jednotlivé elementy je možné sestavit do rohové sedací soupravy tak, že se do sebe zavěsí pomocí spojovacího kování.

K rohové sedací soupravě ALFA vám nabízíme volné podhlavníky, které lze u každého elementu zasunout do kapsy v opěráku. Rohovou sedací soupravu ALFA je možné vybavit rozkládáním, čímž vznikne možnost vytvořit pohodlné lůžko o rozměrech 120×199 cm, které je určené pro odpočinek a příležitostné spa­ní.

Není pro nás žádný problém na vaše přání upravit jakýkoli rozměr rohové sedací soupravy (např. hloubku, výšku, nebo šířku sedáku, šířku či výšku područek…). Dále vám nabízíme možnost vybrat si provedení nohou. Můžete si vybrat odstín dřevěných nohou z našeho vzorníku, nebo vám nohy namoříme podle vašeho vzorku nebo podle podlahy či nábytku ve vašem interiéru.

Cena

Cena sedací soupravy Alfa je závislá na druhu potahového materiálu. Potahový materiál si můžete vybrat ze vzorníků na našich stránkách: http://www.rasl-nabytek.cz/…e-materialy/ Cena sedačky Alfa je dále závislá na složení sestavy. Když nám pošlete požadované maximální rozměry sestavy, vybraný potahový materiál a požadované moření nožek, tak vám vypracujeme cenovou nabídku.

V případě zájmu o 3D vizualizaci zvoleného řešení je tato služba z důvodu své náročnosti zpoplatněna částkou 3.000 Kč, která bude po realizaci zakázky odečtena od konečné faktury.

Čalouněný nábytek rozvážíme po celé ČR. Do 100 km je rozvoz zdarma, nad 100 km dle aktuálního ceníku.

Moderní pohovka Alfa. Tato jednoduchá pohovka je očalouněna textilií Mystic, nožky jsou dřevěné v přírodním provedení. Pohodlné křeslo Alfa. Praktické široké područky jsou vhodné na odkládání předmětů, například knihy nebo časopisu. Křeslo Alfa je hodně široké - pokud se Vám do interiéru nevejde, tak Vám ho upravíme - jednoduše zúžíme područky. Moderní křeslo Alfa je vhodné do sestavy s pohovkou Alfa a lze jím doplnit i rohovou sedací soupravu Alfa. Pro maximální pohodlí s můžete k sedací soupravě zakoupit podhlavníky, které lze zasunout do opěráku na kterékoliv místo ve vaší sedací soupravě. Rohová rtozkládací sedací souprava s lůžkem vhodným pro příležitostné spaní. Rozkládání na lůžko je snadné, zásuvka se předsune pomocí koleček a mechanismus se vyklopí ven. Sedací souprava Alfa je vybavena rozkládacím mechanismem umístěným v zásuvce pod pohovkou. Tato roihová sedací souprava Alfa je očalouněna černou kůží. Luxusní kožená sedací souprava Alfa.

Reference

Pohovka Alfa očalouněná textilií v červeném odstínu. Nožky jsou přírodní.         Atypická sestava pohovky a dvou křesel Alfa. Na přání zákazníka jsme zúžili područky a zvýšili opěrák. Sestava je očalouněna textilií Carabu ve světlém odstínu.         Atypická rohová sedací souprava Alfa vyrobená dle přání našeho zákazníka. Očalounili jsme jí černou kůží Florida, s kterou kontrastuje bílé štěpování sedáků. Místo nožiček byl použit nerezový sokl ladící s ostatními prvky v interiéru. Tato sedací souprava se skládá z dvojsedáku s područkou, rohu, elementu 60 a přístavného taburetu. Celkové rozměry jsou 235x220cm, přičemž výška činí 76cm. Rozkládací sedací souprava Alfa, potažená omyvatelnou textilií Carabu 86 s plochou lůžka 120x200 cm. Sedací souprava je doplněna kovovými nohami v chromovaném provedení. Područku jsme zúžili dle přání našeho zákazníka. Dva elipsovité podhlavníky jsou volně zasunuty do kapsy v opěráku a je možné je přemístit na požadované místo. V taburetu se nachází úložný prostor. Rozkládací trojmístná pohovka ALFA s úložným prostorem vyrobena na míru podle přání zákazníka. Tato atypická pohovka je vybavena dřevěnými nohami v přírodním provedení. Trojmístná pohovka ALFA vyrobená na míru s elementem s úložným prostorem - rozložené lůžko. Rozkládací sedací souprava ALFA s volným taburetem a kovovými nohami. Maximální pohodlí při relaxaci je zajištěno elipsovitými podhlavníky.
Více referencí »»

Půdorysy

varianta 1 – křeslo ALFA (šířka: 120, hloubka: 92, výška: 76) varianta 3 – třímístná pohovka ALFA: L područka, trojsedák, P područka (šířka: 215, hloubka: 92, výška: 76) varianta 5 – rohová sedací souprava ALFA: L područka, dvojsedák, roh, element 60, přístavný taburet (šířka: 257, hloubka: 220, výška: 76) varianta 10 – rohová sedací souprava ALFA: P područka, dvojsedák, roh, element 60, L područka (šířka: 257, hloubka: 195, výška: 76) varianta 14 – rohová sedací souprava ALFA: L područka, trojsedák, roh, dvojsedák, P područka (šířka: 280, hloubka: 257, výška: 76) varianta 16 – rohová sedací souprava ALFA: P područka, trojsedák, roh, element 60, přístavný taburet (šířka: 280, hloubka: 220, výška: 76) varianta 18 – rohová sedací souprava ALFA: L područka, trojsedák, roh, trojsedák, P područka (šířka: 280, hloubka: 280, výška: 76)

Více půdorysů »»

Vizualizace

varianta 1 – vizualizace křesla ALFA (šířka: 120, hloubka: 92, výška: 76) varianta 3 – vizualizace třímístné pohovky ALFA: L područka, trojsedák, P područka (šířka: 215, hloubka: 92, výška: 76) varianta 5 – vizualizace rohové sedací soupravy ALFA: L područka, dvojsedák, roh, element 60, přístavný taburet (šířka: 257, hloubka: 220, výška: 76) varianta 10 – vizualizace rohové sedací soupravy ALFA: P područka, dvojsedák, roh, element 60, L područka (šířka: 257, hloubka: 195, výška: 76) varianta 14 – vizualizace rohové sedací soupravy ALFA: L područka, trojsedák, roh, dvojsedák, P područka (šířka: 280, hloubka: 257, výška: 76) varianta 16 – vizualizace rohové sedací soupravy ALFA: P područka, trojsedák, roh, element 60, přístavný taburet (šířka: 280, hloubka: 220, výška: 76) varianta 18 – vizualizace rohové sedací soupravy ALFA: L područka, trojsedák, roh, trojsedák, P područka (šířka: 280, hloubka: 280, výška: 76)

Více vizualizací »»

Nejoblíbenější potah

Prince 168 Mystic L4 598 Mystic L4 592 Carabu L4 81

Více potahů: látky | kůže

Dřevěné nohy

moření wenge moření třešeň moření přírodní moření olše moření černá moření č. 44 moření č. 43

Použití

Sedací souprava potažená látkou vyžaduje pravidelné ošetřování a čištění, což prodlouží životnost potahovin.:

Výhody

Česká výroba – každou sedací soupravu Alfa vyrábíme na zakázku dle zadání našeho klienta.

Možnost změny jakéhokoli rozměru rohové sedací soupravy dle vašeho přání.

Dvojmístnou pohovku je možné vybavit rozkládáním.

Možnost výběru z různých provedení nohou.

Konstrukce

Kostru rohové sedací soupravy ALFA tvoří dřevotřísková deska. Konstrukční prvky s požadavkem vyšší pevnosti obsahují tvrdé bukové dřevo a na nenosné prvky je použito měkké dřevo (smrk). Podpružení rohové sedací soupravy je tvořeno vlnovci (vlnité pružiny) o tloušťce drátu 3,8 mm. Základní vrstva opěráku rohové sedací soupravy ALFA je tvořena kvalitními textilními popruhy. Izolační vrstvu tvoří netkaná textilie (300 g/m²). Tvarovací vrstva sedáku této soupravy je tvořena pružinovou kostrou typu Bonell, která je překryta izolační textilií (300 g/m²). Pro změkčení plochy je pružinová kostra překryta deskou z kvalitní studené PUR pěny typu K4050. Opěrák rohové sedací soupravy ALFA je tvořen vysoce kvalitní PUR pěnou s nízkým odporem proti stlačení typu W2526. Změkčení ploch čalounění sedáku i opěráku zaručuje polyesterové rouno (200 g/m²).

Potah rohové sedací soupravy ALFA je ozdoben štepováním, sedák je opatřen vtahem pro eliminaci vytahování při sezení. Máte možnost zvolit si z rozličných druhů potahových textilií a různých typů usní (např.: Carabu, Mystic – tyto textilie mají povrch opatřen teflonovou úpravou se sníženou špinivostí a vyznačují se snadnou údržbou).

Standardně je tento model rohové sedací soupravy vybaven dřevěnými nohami olše (OL), buk (BK), dub (DB). Na vaše přání je možné nohy namořit podle vzorku nebo podle nábytku či podlahy ve vašem interiéru.

Tento model rohové sedací soupravy je možné vybavit podhlavníky, které se zasouvají do kapsy za opěrákem. Podhlavník je tvořen válcem z kvalitní PUR pěny a desky z překližky (PDP), kterou je možné také namořit dle vašeho přání.

 

dokument ve formátu PDF Katalog – Sedací souprava ALFA (PDF, 543 kB)

dokument ve formátu PDF Návod k použití a údržbě potahů (PDF, 125 kB)

dokument ve formátu PDF Údržba a užívání (PDF, 65 kB)

Prosím vyplňte otázku a zadejte e-mail ve správném formátu
RASL čalouněný nábytek © 2010–2019webmaster
Partneři