RASL čaloněný nábytek

Co si vymyslíte, to Vám vyrobíme!

ČeskyDeutsch

Jsme také na facebooku!

 

Pohovka ETTA

Pohovka ETTA

Pohovka složená z elementů

Pohovka ETTA se vyznačuje svým netradičním designem a vysokou variabilitou. Tuto pohovku si můžete navrhnout sami z jednotlivých elementů širokých 35 a 40 cm. Z pohovky lze při použití rohového elementu také vytvořit rohovou sedací soupravu. Dále lze pohovku ETTA doplnit třemi různými taburety.

Celková výška pohovky je 70 cm a výška sedací plochy činí pouhých 36 cm.

Podstavu pohovky tvoří nohy, které mohou být kovové, dřevěné, nebo kombinace dřevo/kov. Na vaše přání lze pohovku vybavit nenápadnými plastovými kluzáky.

Cena

Cena pohovky Etta je závislá na druhu potahového materiálu. Potahový materiál si můžete vybrat ze vzorníků na našich stránkách: http://www.rasl-nabytek.cz/…e-materialy/ Cena pohovky Etta je dále závislá na složení sestavy. Když nám pošlete požadovaný maximální rozměr sestavy a vybraný potahový materiál, tak vám vypracujeme cenovou nabídku.

V případě zájmu o 3D vizualizaci zvoleného řešení je tato služba z důvodu své náročnosti zpoplatněna částkou 3.000 Kč, která bude po realizaci zakázky odečtena od konečné faktury.

Čalouněný nábytek rozvážíme po celé ČR. Do 100 km je rozvoz zdarma, nad 100 km dle aktuálního ceníku.

Pohovka Etta očalouněná textilií s hrubou strukturou. Sedací souprava se skládá z krátkých, dlouhých a ukončovacích elementů. Počet jednotlivých elementů a jejich uspořádání je volitelné. Moderní sedací souprava Etta je doplněna nožkami v kombinaci dřevo kov. Sedací souprava složená z dlouhého ukončovacího elementu, třech dlouhých vnitřních elementů, čtyřech krátkých vnitřních elementů a krátkého ukončovacího elementu.

Reference

Pohovka Etta se šesti volnými taburety, které se spojují skrytým kováním v praktické lůžko. Moderní sedací souprava Etta v luxusní textilii. Tuto pohovku Etta jsem vyrobili na míru do interiéru obývacího pokoje. Sedačka je očalouněna šedou látkou s hrubou strukturou a je doplněna dubovými nožkami. Pohovku doplňují tři samostatné taburety, které lze přistavit k pohovce a vytvořit pohodlné lůžko. Za pohovkou jsou čalouněné skříňky pro uložení lůžkovin. Rohová sedací souprava Etta. Tuto sedací soupravu jsme upravili na míru dle požadavků našeho zákazníka. Rozměry všech elementů jsme upravili na míru. Sedačku jsme potáhli odolnou látkou Serta vhodnou pro domácnosti se zvířecími mazlíčky. Pohovka Etta je potažená látkou Serta vhodnou pro domácnosti se zvířecími mazlíčky. Pokud kočka náhodou vytáhne nitku z látky, je možné ji bez obav zastřihnout, díky speciální technologii tkaní látky Serta. Pozor - pokud bude kočka sedačku používat místo škrabadla, tak může látkový potah zničit. Pohovka Etta složená z elementů je potažena textilií Carabu 94 a stojí na nožkách namořených v odstínu wenge.
Více referencí »»

Nejoblíbenější potah

Hrubá struktura L1 3 Hrubá struktura L1 7 Hrubá struktura L1 10 Hrubá struktura L2 32 Mystic L4 630 Carabu L4 94

Více potahů: látky | kůže

Dřevěné nohy

moření wenge moření přírodní moření olše moření černá moření ořech moření dub

Použití

Tato pohovka je vhodná do moderních, privátních i veřejných interiérů.

Pohovka potažená látkou vyžaduje pravidelné ošetřování a čištění, což prodlouží životnost potahovin.:

Výhody

Česká výroba – každou pohovku Etta vyrábíme na zakázku dle zadání našeho klienta.

Mezi hlavní výhody této pohovky patří její variabilita. Pomocí jednotlivých elementů si můžete poskládat sestavu přesně na míru vašemu interiéru.

Konstrukce

Hlavním konstrukčním materiálem pohovky ETTA je masivní bukové dřevo a dřevotřísková deska. Podpružení pohovky je vyrobeno z textilních popruhů. Sedáky pohovky jsou vyrobeny z PUR pěny N 3540 a opěráky z PUR pěny W 2526. Všechny plochy pohovky jsou změkčeny PES rounem. U této pohovky nabízíme tyto varianty nohou: dřevěné, kovové, kombinace dřevo/kov nebo plastové kluzáky.

 

dokument ve formátu PDF Katalog – Pohovka ETTA (PDF, 464 kB)

dokument ve formátu PDF Návod k použití a údržbě potahů (PDF, 125 kB)

Prosím vyplňte otázku a zadejte e-mail ve správném formátu
RASL čalouněný nábytek © 2010–2019webmaster
Partneři