RASL čaloněný nábytek

Co si vymyslíte, to Vám vyrobíme!

ČeskyDeutsch

Jsme také na facebooku!

 

Titulní stránka » Pohovky » Pohovka SOFIE
Pohovka SOFIE

Pohovka SOFIE

Jednoduchý tvar, mnohostranné využití

Rozkládací pohovka SOFIE se vyznačuje jednoduchou funkcí a praktickým využitím. Tato pohovka slouží k použití v hotelových pokojích, dětských pokojích a kancelářích. Rozměry této rozkládací pohovky jsou následující: 195×90×75 (š×h×v).

Hlavní předností tohoto modelu rozkládací pohovky je snadno přístupný úložný prostor a lehací plocha vhodná na trvalé spaní. Lůžko lze vytvořit z rozkládací pohovky jednoduše předsunutím sedáku a sklopením opěráku. Rozměry lůžka u této pohovky jsou 140×195 cm. U této rozkládací pohovky jsou nohy nenápadné a jsou tvořeny plastovými kluzáky. Jejich předností je, že izolují pohovku od podlahy.

Na vaše přání lze upravit šířku rozkládací pohovky. Ostatní rozměry jsou pevně dané konstrukcí rozkládacího mechanismu.

Cena

Cena rozkládací pohovky Sofie je závislá na druhu potahového materiálu. Potahový materiál si můžete vybrat ze vzorníků na našich stránkách: http://www.rasl-nabytek.cz/…e-materialy/ Když nám pošlete vybraný potahový materiál, tak vám vypracujeme cenovou nabídku.

V případě zájmu o 3D vizualizaci zvoleného řešení je tato služba z důvodu své náročnosti zpoplatněna částkou 3.000 Kč, která bude po realizaci zakázky odečtena od konečné faktury.

Čalouněný nábytek rozvážíme po celé ČR. Do 100 km je rozvoz zdarma, nad 100 km dle aktuálního ceníku.

Pohovka Sofie se dá rozložit na pohodlné lůžko o rozměrech 140 x 195 cm, které je vhodné pro každodenní spánek. Praktická rozkládací pohovka Sofie je vhodná do ubytoven, penzionů a dětských pokojů. Své místo nalezne i v malém bytě. Po předsunutí sedáku je přístupný prostorný úložný prostor, který vyrábíme z bílého lamina. Pohovka Sofie - pohodlná pohovka, která se dá použít i jako válenda pro jednu osobu. Pohovka Sofie vypadá velmi pěkně, když se zkombinují jednobarevné a vzorované žinylkové látky. Hezké je i jednobarevné provedení - vyrobíme ji přesně podle Vašich představ.

Reference

Pohovka Sofie je rozkládací a má praktický úložný prostor. Polštáře jsou z látky s barevným motivem, díky tomu se pohovka hodí zejména do dětského pokoje. Rozkládací pohovka Sofie potažená omyvatelnou textilií Mystic 65. Područkové a zádové polštáře jsme potáhli stejnou látkou v odstínu 01. Na zakázku jsme dle přání našeho zákazníka vyrobili k pohovce bočnici, která zabrání spadnutí polštáře. Rozkládací pohovka má rozměry 195x90x75 cm (š x h x v). Po rozložení vznikne pohodlné lůžko o rozměrech 140 x 195 cm, které je vhodné pro každodenní spaní. Tato pohovka je velmi oblíbená i díky prostornému úložnému prostoru. 
Pohovka Sofie rozložitelná na lůžko byla očalouněna šedou a červenou potahovou textilií Metro uni v kombinaci se vzorovanou potahovou textilií Metro. Velký úložný prostor je přístupný po předsunutí sedáku. Rozměry této rozkládací pohovky s úložným prostorem jsou 195x90x75 cm (š x h x v). Lůžková úprava je vhodná pro každodenní spaní, plocha lůžka je velká 140 x 195 cm. Pohovka stojí na plastových kluzácích. Pokud se Vám kluzáky nelíbí, je možné pohovku opatřit dřevěnými nožkami. Dle přání našeho klienta jsme dodatečně vyrobili k rozkládací pohovce atypický taburet s úložným prostorem, jež jsme opatřili na jedné straně kolečky pro snadnou manipulaci. Na potažení této rozkládací pohovky jsme na přání zákazníka použili microplyš Alambra s teflonovou úpravou. Rozkládací pohovka Sofie je očalouněná šedou textilií, polštáře jsou potaženy červenou vzorovanou látkou. Rozkládací pohovku Sofie jsme potáhli oranžovou látkou a doplnili ji třemi opěracími polštáři.
Více referencí »»

Vizualizace

vizualizace rozkládací pohovky SOFIE - čalounění: potah: Sandra c/2 (šířka: 195, hloubka: 90, výška: 75) vizualizace rozkládací pohovky SOFIE - čalounění: potah: Sandra c/16 (šířka: 195, hloubka: 90, výška: 75) vizualizace rozkládací pohovky SOFIE - čalounění: potah: Sandra c/7, polštáře Serge c/7 (šířka: 195, hloubka: 90, výška: 75) vizualizace rozkládací pohovky SOFIE - čalounění: potah: Mystic c/72 (šířka: 195, hloubka: 90, výška: 75) vizualizace rozkládací pohovky SOFIE - čalounění: potah: Mystic c/67 (šířka: 195, hloubka: 90, výška: 75)

Nejoblíbenější potah

Mystic L4 606 Mystic L4 628 Carabu L4 77 Kolekce Degrade L3 4 Kolekce Degrade L3 9 Žinylka L3 18 Žinylka L3 17

Více potahů: látky | kůže

Použití

Rozkládací pohovka SOFIE je vhodná do dětských pokojů, hotelových pokojů a kanceláří.

Dále je tato rozkládací pohovka vhodná do ubytoven a rekreačních zařízení.

Rozkládací pohovka potažená látkou vyžaduje pravidelné ošetřování a čištění, což prodlouží životnost potahovin.:

Výhody

Česká výroba – každou pohovku Sofie vyrábíme na zakázku dle zadání našeho klienta.

Rozkládací pohovka SOFIE je vybavena velkým úložným prostorem.

Předností této pohovky je snadné rozkládání a lehací plocha o rozměrech 140×195 cm vhodná pro příležitostné přespání i trvalé spaní.

Dále je na vaše přání možné změnit šířku rozkládací pohovky.

Rozkládací pohovka SOFIE je zespodu opatřena plastovými kluzáky, které izolují pohovku od podlahy a zabraňují vzniku plísní.

Konstrukce

Konstrukce kostry rozkládací pohovky SOFIE se skládá z bílého lamina (dřevotřísková deska laminovaná) a z masivního buku. Základní vrstva čalounění rozkládací pohovky je tvořena pevnou DTD deskou. Izolaci mezi tvarovací vrstvou a DTD tvoří netkaná textilie (300 g/m²). Sedák i opěrák rozkládací pohovky je tvořen deskou z kvalitní PUR pěny. Područkové polštáře jsou vyrobeny také z PUR pěny. Opěradlové polštáře jsou u této rozkládací pohovky vyplněny směsí PUR nudliček a čechraného polyesteru v poměru 60:40. Plochy čalounění sedáku i opěráku jsou změkčeny PES rounem (200 g/m²). Nohy této rozkládací pohovky jsou nenápadné a tvoří je plastové kluzáky.

 

dokument ve formátu PDF Katalog – Pohovka SOFIE (PDF, 2 MB)

dokument ve formátu PDF Návod k použití a údržbě potahů (PDF, 125 kB)

dokument ve formátu PDF Údržba a užívání (PDF, 65 kB)

Prosím vyplňte otázku a zadejte e-mail ve správném formátu
RASL čalouněný nábytek © 2010–2019webmaster
Partneři