RASL čaloněný nábytek

Co si vymyslíte, to Vám vyrobíme!

ČeskyDeutsch
Šlechtický Radim - RASL čalouněný nábytek - netkatalog.czNábytek - netkatalog.cz

Jsme také na facebooku!

 

Titulní stránka » Pohovky » Pohovka BETTA
Pohovka BETTA

Pohovka BETTA

Rozkládací pohovka do malých interiérů

Rozkládací pohovka BETTA je charakterizována jednoduchým stylovým designem a jistě u ní oceníte její praktický a jednoduchý způsob rozkládání, který je zajištěn kvalitním celokovovým mechanismem. Po rozložení rozkládací pohovky vznikne vysoce kvalitní a velká lehací plocha o rozměrech matrace 14×160×200 cm. Výška lehací plochy je 56 cm, což umožňuje velmi pohodlné vstávání. Lehací plocha rozkládací pohovky je tvořena pevným kovovým roštem a textilními popruhy, což zaručuje dokonalou prodyšnost rozkládací pohovky. Výhodou tohoto typu rozkládání je, že při ležení nedochází ke styku s potahovými materiály a tím nedochází k jejich zvýšenému opotřebení.

Konstrukční mechanismus v pohovce Betta je vysoce odolný, proto je tato rozkládací pohovka vhodná pro každodenní spánek a pro použití ve veřejných interiérech (hotely, ubytovny…)

Líbí se Vám design pohovky Betta, ale upřednostňujete pohovku bez rozkládání? Rádi Vám na zakázku vyrobíme pohovku v pevném, nerozkládacím provedení v požadovaných rozměrech. Model Betta vyrábíme také v rohovém provedení. Pro větší pohodlí Vám k pohovce Betta vyrobíme taburet v požadovaných rozměrech, který vám na přání vyrobíme i s úložným prostorem.

Rozměry

Pokud je délka pohovky při požadované šířce lůžka moc velká, rádi Vám na míru upravíme šířku područek. Područky u rozkládací pohovky Betta jsou široké 20 cm.

Cena

Cena rozkládací pohovky Betta je závislá na druhu potahového materiálu. Potahový materiál si můžete vybrat ze vzorníků na našich stránkách: http://www.rasl-nabytek.cz/…e-materialy/ Cena pohovky Betta je také závislá na šířce lůžka. Můžete si vybrat z těchto variant: 70/90/100/110­/120/140/160×200 cm. Když nám pošlete vybraný potahový materiál, požadovanou šíři lůžka a případně i odstín moření nožek, tak vám připravíme vizualizaci a následně podle ní připravíme cenovou nabídku. Čalouněný nábytek rozvážíme po celé ČR. Do 100 km je rozvoz zdarma, nad 100 km dle aktuálního ceníku.
Rozkládací pohovka BETTA. Rozkládací pohovka BETTA - rozklad I. Rozkládací pohovka BETTA - rozklad II. Rozkládací pohovka BETTA - rozklad III. Rozkládací pohovka Betta je vybavena matrací vysokou 15 cm. Lehací plocha je proto vysoce komfortní a vhodná pro trvalé spaní. Rozkládací pohovka BETTA - rozložené lůžko, sedákový a opěrákový polštář jsou pod lehací plochou. Rozkládací pohovka BETTA -pohled z boku. Rozkládací pohovka BETTA - pohled na opěrák.

Reference

Pohovka Betta upravená na míru v interiéru kanceláře. Další nádherná ukázka jak krásně jde dohromady šedá barva se žlutou. Pohovku jsem očalounili látkou Carabu 131 a doplnili jsme ji šedými polštářky. Nožky jsou chromované. Všechny rozměry jsou na míru dle přání našeho klienta. Pohovka není rozkládací.  Područky jsou nízké, aby se na ně dalo v případě potřeby lehnout. Sedací souprava Betta na zakázku. Tuto sedačku jsme na přání zákazníka vyrobili do půlkruhu. Jednotlivé elementy jdou od sebe rozpojit a pomocí skrytých koleček jednoduše rozmístit v prostoru. Sedací soupravu jsme očalounili žlutou látkou Carabu a doplnili jsme ji kovovými nožkami. K docílení maximálního pohodlí při relaxaci přispívají dva přemístitelné podhlavníky a malé dekorační polštářky. Moderní rozkládací křeslo Betta jsem očalounili látkou s hrubou strukturou. Rozkládací křeslo Betta má pohodlnou matraci o rozměrech 70x200 cm. Křeslo je vhodné pro hosta i pro každodenní spaní. Pohovka Betta v pevném provedení. Tuto pohovku jsme na přání našeho zákazníka vyrobili bez rozkládání a očalounili jsme ji kvalitní koženou. Tato pohodlná rozkládací pohovka v sobě ukrývá kvalitní matraci o rozměrech 140x200 cm pro každodenní spaní. Rozkládací pohovka Betta v šedé látce s hrubou strukturou.
Více referencí »»

Nejoblíbenější potah

Ohio 1022 Ohio 1000 Hrubá struktura L1 10 Hrubá struktura L1 18 Hrubá struktura L2 33 Ostatní kůže 9 Efficiency L5 13

Více potahů: látky | kůže

Dřevěné nohy

moření wenge moření třešeň moření přírodní moření olše moření černá moření č. 44 moření č. 43

Použití

Se svými rozměry 224/93/88 cm (délka/hloubka/výš­ka) je tato rozkládací pohovka vhodná i do menších interiérů.

Lůžko v rozkládací pohovce Betta je vhodné pro každodenní spánek.

Díky vysoce kvalitnímu konstrukčnímu mechanismu je tato rozkládací pohovka vhodná pro užití v hotelech, penzionech a ubytovnách.

Rozkládací pohovka potažená látkou vyžaduje pravidelné ošetřování a čištění, což prodlouží životnost potahovin.:

Výhody

Česká výroba – každou pohovku Betta vyrábíme na zakázku dle zadání našeho klienta.

Rozkládací pohovka Betta obsahuje snadný a rychlý rozkládací mechanismus.

Velká životnost rozkládacího mechanismu.

Velká lehací plocha rozkládací pohovky s vysokou a pohodlnou matrací o rozměrech 14×160×200 cm.

Prodyšná lehací plocha vysoká 56 cm.

Možnost volby šířky lehací plochy: 160, 140, 120, 110, 100, 90 nebo 70 cm.

Rozkládací pohovku Betta můžeme potáhnout kterýmkoliv potahovým materiálem z naší nabídky.

Nožky u této pohovky jsou také variabilní – mohou být dřevěné (přírodní, mořené) nebo kovové (hranaté, válcové).

Konstrukce

Materiál vnitřní kostry rozkládací pohovky a rozkládací mechanismus jsou vyrobeny z oceli. Tento mechanismus se vyznačuje snadným a rychlým rozkládáním a vysokou životností. Kostra područek a zad rozkládací pohovky je vytvořena z dřevotřískové desky a z masivního bukového dřeva. Podpružení sedáku i opěráku rozkládací pohovky tvoří kvalitní textilní popruhy. Čalounění sedákových i opěrákových polštářů je vytvořeno z kvalitní PUR pěny. Všechny plochy čalounění rozkládací pohovky jsou změkčeny rounem (200 g/m²).

 

dokument ve formátu PDF Návod k použití a údržbě potahů (PDF, 125 kB)

dokument ve formátu PDF Údržba a užívání (PDF, 180 kB)

Rychlý dotaz
RASL čalouněný nábytek © 2010–2016webmaster
Partneři