RASL čaloněný nábytek

Co si vymyslíte, to Vám vyrobíme!

ČeskyDeutsch
Šlechtický Radim - RASL čalouněný nábytek - netkatalog.czNábytek - netkatalog.cz

Jsme také na facebooku!

 

O nás

Co si vymyslíte, to Vám vyrobíme! (PDF, 1,4 MB)
Co si vymyslíte,
to Vám vyrobíme!
(PDF, 1,4 MB)

Vážení přátelé,

jsme český výrobce čalouněného nábytku a zabýváme se výrobou atypického nábytku, který je vyráběn na míru podle požadavků našich klientů. Zhotovíme vám sedací soupravu, pohovku či postel přesně podle vašich představ.

Dlouholeté zkušenosti s výrobou čalouněného nábytku, tradiční zpracování a moderní materiály nám dovolují vytvářet vysoce komfortní čalounění a sedací soupravy s designem, jež je charakterizován funkčností, estetikou a dokonalým pohodlím.

Jsme schopni zhotovit čalouněný nábytek (pohovku, křeslo, sedací soupravu či postel) dle vašeho návrhu v podobě skici či obrázku navrhovaného čalounění. Během výroby máte možnost si vyzkoušet pohodlnost čalounění a navrhnout případné změny v jeho konstrukci.

Jako jedni z mála jsme schopni potáhnout čalouněný nábytek kravskou kůží se srstí, který se svým robustním designem hodí zejména do srubu. Kravskou kůží se srstí potahujeme nejenom čela postelí, křesla, ušáky a taburety, ale i sedací soupravy a pohovky. Chlupatou kůží vám rádi očalouníme kterýkoliv z našich standardních modelů čalouněného nábytku, stejně tak atypickou sedací soupravu, pohovku či křeslo na míru.

Dále máte jedinečnou možnost vybrat si některý z modelů čalouněného nábytku z naší kolekce. Rádi vám zvolenou sedací soupravu vyrobíme přesně na míru vašemu interiéru. Úpravy rozměrů čalouněného nábytku pro nás nejsou překážkou. Podle vašeho požadavku upravíme výšku opěráku, sedáku či rozměry područek.

Vybrat si můžete z různých druhů potahových materiálů či kůží.

V neposlední řadě se zabýváme zařizováním interiérů privátních i veřejných. Vybavujeme interiéry hotelů, restaurací atp.

Praktické informace

Kontakt, zadání poptávky

Jako prvotní kontakt preferujeme emailovou zprávu. V této zprávě od vás očekáváme základní informace o poptávaném čalouněném nábytku. Pro bezchybnou komunikaci uvádějte i své telefonní číslo. Občas se stane, že naše reakce na vaši poptávku skončí ve spamu. Pokud od vás do týdne nedostaneme odpověď, ověříme doručení emailové zprávy telefonicky.

Kontaktovat nás můžete také telefonicky nebo prostřednictvím webového formuláře, který je umístěn na každé stránce našeho webu.

Cenové nabídky, tvorba vizualizace poptávaného produktu

Vážení zákazníci,

vzhledem k obrovskému nárůstu poptávek dochází v nabídce našich služeb ke změně. Rádi vám tak jako doposud vypracujeme zdarma cenovou nabídku na standartní modely i atypická provedení, případně opravy čalouněného nábytku.

V případě zájmu o 3D vizualizaci zvoleného řešení je tato služba z důvodu své náročnosti od nynějška zpoplatněna částkou 3.000 Kč, která bude po realizaci zakázky odečtena od konečné faktury.

Děkujeme za pochopení.

 

Prosím vyplňte otázku a zadejte e-mail ve správném formátu
RASL čalouněný nábytek © 2010–2019webmaster
Partneři