RASL čaloněný nábytek

Co si vymyslíte, to Vám vyrobíme!

ČeskyDeutsch
Šlechtický Radim - RASL čalouněný nábytek - netkatalog.czNábytek - netkatalog.cz

Jsme také na facebooku!

 

O nás

Vážení přátelé,

jsme český výrobce čalouněného nábytku a zabýváme se výrobou atypického nábytku, který je vyráběn na míru podle požadavků našich klientů. Zhotovíme vám sedací soupravu, pohovku či postel přesně podle vašich představ.

Dlouholeté zkušenosti s výrobou čalouněného nábytku, tradiční zpracování a moderní materiály nám dovolují vytvářet vysoce komfortní čalounění a sedací soupravy s designem, jež je charakterizován funkčností, estetikou a dokonalým pohodlím.

Jsme schopni zhotovit čalouněný nábytek (pohovku, křeslo, sedací soupravu či postel) dle vašeho návrhu v podobě skici či obrázku navrhovaného čalounění. Během výroby máte možnost si vyzkoušet pohodlnost čalounění a navrhnout případné změny v jeho konstrukci.

Jako jedni z mála jsme schopni potáhnout čalouněný nábytek kravskou kůží se srstí, který se svým robustním designem hodí zejména do srubu. Kravskou kůží se srstí potahujeme nejenom čela postelí, křesla, ušáky a taburety, ale i sedací soupravy a pohovky. Chlupatou kůží vám rádi očalouníme kterýkoliv z našich standardních modelů čalouněného nábytku, stejně tak atypickou sedací soupravu, pohovku či křeslo na míru.

Dále máte jedinečnou možnost vybrat si některý z modelů čalouněného nábytku z naší kolekce. Rádi vám zvolenou sedací soupravu vyrobíme přesně na míru vašemu interiéru. Úpravy rozměrů čalouněného nábytku pro nás nejsou překážkou. Podle vašeho požadavku upravíme výšku opěráku, sedáku či rozměry područek.

Vybrat si můžete z různých druhů potahových materiálů či kůží.

V neposlední řadě se zabýváme zařizováním interiérů privátních i veřejných. Vybavujeme interiéry hotelů, restaurací atp.

Praktické informace

1. Kontakt, zadání poptávky

Jako prvotní kontakt preferujeme emailovou zprávu. V této zprávě od vás očekáváme základní informace o poptávaném čalouněném nábytku. Pro bezchybnou komunikaci uvádějte i své telefonní číslo. Občas se stane, že naše reakce na vaši poptávku skončí ve spamu. Pokud od vás do týdne nedostaneme odpověď, ověříme doručení emailové zprávy telefonicky.

Kontaktovat nás můžete také telefonicky nebo prostřednictvím webového formuláře, který je umístěn na každé stránce našeho webu.

2. Upřesnění požadavků, vizualizace, cenová nabídka

Po tom co nás kontaktujete, shrneme vaše požadavky, popřípadě vás poprosíme o jejich doplnění a zdarma vám vytvoříme vizualizaci s rozměry poptávaného čalouněného nábytku. Vizualizaci vám pošleme, abyste mohli zkontrolovat zda nábytek odpovídá vašim požadavkům (název čalouněného nábytku, rozměry, potahový materiál, nožky…) Pakliže je vše v pořádku, připravíme vám na základě této vizualizace cenovou nabídku, upřesníme dobu dodání a shrneme informace potřebné k uskutečnění objednávky.

3. Objednání zboží, doba dodání

Pokud souhlasíte s cenovou nabídkou a přejete si křeslo, pohovku, postel nebo sedací soupravu objednat, odpovězte na náš email s cenovou nabídkou. My Vám pošleme zálohovou fakturu po jejímž uhrazení začneme s výrobou. Doba dodání výrobku se počítá od připsání platby zálohové faktury na náš účet.

Obvyklá doba dodání našich křesel typu ušák (Ušák, Lyon, Lyon 14) je 2–3 týdny od zaplacení zálohové faktury.

Obvyklá doba dodání sedacích souprav, pohovek, ostatních křesel, postelí a dalšího čalouněného nábytku vyráběného na zakázku je 4 – 6 týdnů od zaplacení zálohové faktury.

V případě, že si zboží objednáte před naší letní celozávodní dovolenou, může se doba dodání prodloužit o 1–2 týdny. O této skutečnosti Vás budeme informovat v průběhu komunikace při zadávání vaší poptávky.

Další období, kdy se výrazně prodlužuje doba dodání, je před Vánoci. Doba dodání veškerého čalouněného nábytku může být až 2 měsíce.

4. Výroba objednaného zboží

Další soupis informací pro vás připravujeme a v co nejbližší době jej doplníme.

 

Rychlý dotaz
RASL čalouněný nábytek © 2010–2016webmaster
Partneři