RASL čaloněný nábytek

Co si vymyslíte, to Vám vyrobíme!

ČeskyDeutsch
Šlechtický Radim - RASL čalouněný nábytek - netkatalog.czNábytek - netkatalog.cz

Jsme také na facebooku!

 

Titulní stránka » Křesla » Křeslo UŠÁK
Křeslo UŠÁK

Křeslo UŠÁK

Pohodlné křeslo pro Vás i pro Vašeho dědečka

Hledáte pohodlné křeslo typu ušák, které si zachová i po mnohaletém používání své vlastnosti? Pak máte jedinečnou možnost pořízení českého ušáku od firmy RASL. Ušáky vyrábíme kompletně v České republice z vysoce kvalitních materiálů. Kostry vyrábíme z masivního dřeva a používáme PUR pěny o vysoké objemové hmotnosti. Každé křeslo UŠÁK pro vás vyrobíme na zakázku dle vámi zadaných parametrů.

Toto křeslo vám poskytne to nejlepší posezení při sledování televize nebo například při čtení knihy. Boční čalouněné hlavové opěrky slouží k opření hlavy při odpočinku.

Výška sedu u tohoto křesla je 48 cm, což je více, než je běžná výška sedu u sedacích souprav, která se pohybuje kolem 42 cm. Hlavní výhodou takovéto výšky sedu je pohodlné usedání a především vstávání z křesla. Díky této vlastnosti je křeslo UŠÁK vhodné i pro seniory. Opěradlo křesla je vysoké 80 cm, což dovoluje pohodlné opření celých zad i hlavy.

Křeslo Ušák se vyznačuje vysoce kvalitní konstrukcí. Kostru tvoří překližka a masivní bukové dřevo a nenosné prvky jsou vyrobeny z masivního smrkového dřeva. Oblé tvary křesla jsou tvořeny kvalitní PUR pěnou. Vhodným potahovým materiálem pro toto křeslo je textilie Mystic, jejíž vlastnosti dovolují vytvořit oblé tvary s nenápadným řasením.

Rádi vám vyrobíme na míru i dětské křeslo Ušák.

Cena

Cena křesla Ušák je závislá na druhu potahového materiálu. Potahový materiál si můžete vybrat ze vzorníků na našich stránkách: http://www.rasl-nabytek.cz/…e-materialy/ Když nám pošlete vybraný potahový materiál a požadované moření nožek, tak vám zdarma připravíme vizualizaci a následně podle ní připravíme cenovou nabídku. Čalouněný nábytek rozvážíme po celé ČR. Do 100 km je rozvoz zdarma, nad 100 km dle aktuálního ceníku.

Vysoký opěrák křesla Ušák s bočními hlavovými opěrkami zaručuje dokonalé pohodlí při sledování televize, čtení knihy a při relaxaci a odpočinku. Komfortní Ušák pro vás i vašeho dědečka. Pohodlný Ušák s klasickými tvary. Potah křesla Ušák je olemován paspuelmi a je ozdoben záclonkou, která zakrývá dřevěné nožky v přírodním provedení. Křeslo Ušák s bederním polštářkem pro maximální pohodlí.

Reference

Tento Ušák jsme vyrobili dle přání naší klientky s bederním polštářkem a s podhlavníkem na pásky. Potáhli jsme jej odolnou látkou Serta 13 a doplnili jsme jej světlými nožkami v přírodním bukovém provedení. Nožky jsme zvýšili o 2 cm. Toto krásné křeslo Ušák jsme potáhli látkou Mystic 18, nožky jsou namořeny v odstínu olše. Na přání zákazníka jsme zadní nožky opatřili kolečky. Křeslo Ušák, které jsme upravili na míru. Místo nožek má křeslo jen nenápadné kluzáky, područky jsme zarovnali s vnější hranou, aby bylo křeslo užší. Zvětšili jsme výšku a šířku sedu. A naši kvalitní masivní konstrukci jsme navíc vyztužili pro zatížení do 200 Kg. Ušáka jsme očalounili odolnou látkou Mystic 114. Pohodlné křeslo Ušák s taburetem v interiéru svého majitele. Zelené křeslo Ušák s podhlavníkem na pásky. Křeslo Ušák v látkovém potahu v odstínu Bombay 38 je doplněno praktickým taburetem s úložným prostorem. Nožky jsou v provedení třešeň. Toto křeslo Ušák jsme potáhli zelenou látkou Carabu 49 a místo dřevěných nožek jsme dle přání našeho zákazníka použili nízké kluzáky.
Více referencí »»

Vizualizace

Vizualizace křesla Ušák v červeném provedení Skotsko 4506. Nožky u křesla vám namoříme v požadovaném odstínu. Upozornění: barvy které vidíte na obrazovce se nemusí shodovat se skutečností. Vizualizace křesla Ušák v béžovém provedení Skotsko 4508. Nožky u křesla vám namoříme v požadovaném odstínu. Upozornění: barvy které vidíte na obrazovce se nemusí shodovat se skutečností. Vizualizace křesla Ušák ve světle hnědém provedení Skotsko 4502. Nožky u křesla vám namoříme v požadovaném odstínu. Upozornění: barvy které vidíte na obrazovce se nemusí shodovat se skutečností. Vizualizace křesla Ušák v tmavě hnědém provedení Skotsko 4509. Nožky u křesla vám namoříme v požadovaném odstínu. Upozornění: barvy které vidíte na obrazovce se nemusí shodovat se skutečností. Vizualizace křesla Ušák v béžovém provedení ze zelenými pruhy Skotsko 4501. Nožky u křesla vám namoříme v požadovaném odstínu. Upozornění: barvy které vidíte na obrazovce se nemusí shodovat se skutečností. Vizualizace křesla Ušák ve fialovém provedení s bordó pruhy Skotsko 4503. Nožky u křesla vám namoříme v požadovaném odstínu. Upozornění: barvy které vidíte na obrazovce se nemusí shodovat se skutečností. Vizualizace křesla Ušák ve světle béžovém provedení Skotsko 4505. Nožky u křesla vám namoříme v požadovaném odstínu. Upozornění: barvy které vidíte na obrazovce se nemusí shodovat se skutečností.

Více vizualizací »»

Nejoblíbenější potah

Skotsko L3 16 Skotsko L3 17 Mystic L4 595 Mystic L4 598 Kůže RASL 1 Kolekce Degrade L3 11 Značkové látky L6 15

Více potahů: látky | kůže

Dřevěné nohy

moření wenge moření třešeň moření přírodní moření olše moření černá moření č. 44 moření č. 43

Použití

Toto křeslo je vhodné do obývacích pokojů, ložnic, hotelových pokojů…

Ušák potažený látkou vyžaduje pravidelné ošetřování a čištění, což prodlouží životnost potahovin.:

Výhody

Česká výroba – každé křeslo Ušák vyrábíme na zakázku dle zadání našeho klienta.

Vysoká sedací plocha zaručuje pohodlné usedání i vstávání z křesla.

Vysoký opěrák a hlavové opěrky umožňují pohodlné opření celé horní části těla.

Můžete si vybrat, zda křeslo opatříme dřevěnými nebo kovovými nohami.

Můžete si vybrat potah křesla Ušák se spodní záclonkou i bez.

Konstrukce

Kostra křesla Ušák je tvořena překližkou a masivním bukovým dřevem a nenosné prvky jsou vyrobeny z masivního smrkového dřeva. Podpružení sedáku i opěráku křesla Ušák je zajištěno kvalitními textilními popruhy. Tvarovací vrstva křesla je vytvořena z kvalitní PUR pěny. Změkčení ploch čalounění zaručuje PES rouno (200 g/m²).

Pro toto křeslo vám doporučujeme potahovou textilii Mystic, která je opatřena teflonovou úpravou. Potahová textilie Mystic je vhodná zejména na křesla a pohovky s oblými tvary, jelikož umožňuje vytvarovat i malá zaoblení s pěkným nařasením. Tato potahová textilie se vyznačuje sníženou špinivostí a snadnou údržbou. Pro vyčištění nečistoty stačí místo otřít hadříkem navlhčeném v čisté vodě.

Křeslo Ušák je opatřeno dřevěnými nohami. Na vaše přání je možné křeslo opatřit nohami kovovými.

 

dokument ve formátu PDF Katalog – Křeslo UŠÁK (PDF, 764 kB)

dokument ve formátu PDF Návod k použití a údržbě potahů (PDF, 125 kB)

Rychlý dotaz
RASL čalouněný nábytek © 2010–2016webmaster
Partneři