RASL čaloněný nábytek

Co si vymyslíte, to Vám vyrobíme!

ČeskyDeutsch

Jsme také na facebooku!

 

Titulní stránka » Křesla » Křeslo UŠÁK
Křeslo UŠÁK

Křeslo UŠÁK

Pohodlné křeslo pro Vás i pro Vašeho dědečka

Hledáte pohodlné křeslo typu ušák, které si zachová i po mnohaletém používání své vlastnosti? Pak máte jedinečnou možnost pořízení českého ušáku od firmy RASL. Ušáky vyrábíme kompletně v České republice z vysoce kvalitních materiálů. Kostry vyrábíme z masivního dřeva a používáme PUR pěny o vysoké objemové hmotnosti. Každé křeslo UŠÁK pro vás vyrobíme na zakázku dle vámi zadaných parametrů.

Toto křeslo vám poskytne to nejlepší posezení při sledování televize nebo například při čtení knihy. Boční čalouněné hlavové opěrky slouží k opření hlavy při odpočinku.

Výška sedu u tohoto křesla je 48 cm, což je více, než je běžná výška sedu u sedacích souprav, která se pohybuje kolem 42 cm. Hlavní výhodou takovéto výšky sedu je pohodlné usedání a především vstávání z křesla. Díky této vlastnosti je křeslo UŠÁK vhodné i pro seniory. Opěradlo křesla je vysoké 80 cm, což dovoluje pohodlné opření celých zad i hlavy.

Křeslo Ušák se vyznačuje vysoce kvalitní konstrukcí. Kostru tvoří překližka a masivní bukové dřevo a nenosné prvky jsou vyrobeny z masivního smrkového dřeva. Oblé tvary křesla jsou tvořeny kvalitní PUR pěnou. Vhodným potahovým materiálem pro toto křeslo je textilie Mystic, jejíž vlastnosti dovolují vytvořit oblé tvary s nenápadným řasením.

Rádi vám vyrobíme na míru i dětské křeslo Ušák.

Cena

Cena křesla Ušák je závislá na druhu potahového materiálu. Potahový materiál si můžete vybrat ze vzorníků na našich stránkách: http://www.rasl-nabytek.cz/…e-materialy/ Když nám pošlete vybraný potahový materiál a požadované moření nožek, tak vám vypracujeme cenovou nabídku.

V případě zájmu o 3D vizualizaci zvoleného řešení je tato služba z důvodu své náročnosti zpoplatněna částkou 3.000 Kč, která bude po realizaci zakázky odečtena od konečné faktury.

Čalouněný nábytek rozvážíme po celé ČR. Do 100 km je rozvoz zdarma, nad 100 km dle aktuálního ceníku.

Vysoký opěrák křesla Ušák s bočními hlavovými opěrkami zaručuje dokonalé pohodlí při sledování televize, čtení knihy a při relaxaci a odpočinku. Komfortní Ušák pro vás i vašeho dědečka. Pohodlný Ušák s klasickými tvary. Potah křesla Ušák je olemován paspuelmi a je ozdoben záclonkou, která zakrývá dřevěné nožky v přírodním provedení. Křeslo Ušák s bederním polštářkem pro maximální pohodlí.

Reference

Křeslo Ušák očalounění potahovou textilií Alcatraz 37. Nožky jsme namořili v odstínu Olše. Křeslo Ušák jsem očalounili látkou Vinaros 06. Bederní polštářek je z látky Mirasol 13. Křeslo i taburet jsou doplněny jasanovými nožkami. Křeslo ušák s taburetem, bederním polštářkem a výšivkou dle návrhu našeho zákazníka. Křeslo Ušák potažené látkou Comoras. Křeslo Ušák jsme očalounili kostkovanou textilií Viena C/06. Nožky jsou přírodní bukové. Křeslo Ušák v krásné starorůžové potahové textilii Kuma 13, nožky přírodní bukové. Křeslo Ušák jsme vyrobili na míru dle přání našeho klienta. Zákazník je vyšší postavy, proto jsme opěrák zvýšili o 15 cm. Křeslo jsme očalounili látkou Bombay 38.
Více referencí »»

Vizualizace

Vizualizace křesla Ušák v červeném provedení Skotsko 4506. Nožky u křesla vám namoříme v požadovaném odstínu. Upozornění: barvy které vidíte na obrazovce se nemusí shodovat se skutečností. Vizualizace křesla Ušák v béžovém provedení Skotsko 4508. Nožky u křesla vám namoříme v požadovaném odstínu. Upozornění: barvy které vidíte na obrazovce se nemusí shodovat se skutečností. Vizualizace křesla Ušák ve světle hnědém provedení Skotsko 4502. Nožky u křesla vám namoříme v požadovaném odstínu. Upozornění: barvy které vidíte na obrazovce se nemusí shodovat se skutečností. Vizualizace křesla Ušák v tmavě hnědém provedení Skotsko 4509. Nožky u křesla vám namoříme v požadovaném odstínu. Upozornění: barvy které vidíte na obrazovce se nemusí shodovat se skutečností. Vizualizace křesla Ušák v béžovém provedení ze zelenými pruhy Skotsko 4501. Nožky u křesla vám namoříme v požadovaném odstínu. Upozornění: barvy které vidíte na obrazovce se nemusí shodovat se skutečností. Vizualizace křesla Ušák ve fialovém provedení s bordó pruhy Skotsko 4503. Nožky u křesla vám namoříme v požadovaném odstínu. Upozornění: barvy které vidíte na obrazovce se nemusí shodovat se skutečností. Vizualizace křesla Ušák ve světle béžovém provedení Skotsko 4505. Nožky u křesla vám namoříme v požadovaném odstínu. Upozornění: barvy které vidíte na obrazovce se nemusí shodovat se skutečností.

Více vizualizací »»

Nejoblíbenější potah

 Skotsko L3 17 Mystic L4 595 Mystic L4 598 Kůže RASL 1 Kolekce Degrade L3 11 Značkové látky L6 15

Více potahů: látky | kůže

Dřevěné nohy

moření wenge moření přírodní moření olše moření černá moření ořech moření dub

Použití

Toto křeslo je vhodné do obývacích pokojů, ložnic, hotelových pokojů…

Ušák potažený látkou vyžaduje pravidelné ošetřování a čištění, což prodlouží životnost potahovin.:

Výhody

Česká výroba – každé křeslo Ušák vyrábíme na zakázku dle zadání našeho klienta.

Vysoká sedací plocha zaručuje pohodlné usedání i vstávání z křesla.

Vysoký opěrák a hlavové opěrky umožňují pohodlné opření celé horní části těla.

Můžete si vybrat, zda křeslo opatříme dřevěnými nebo kovovými nohami.

Můžete si vybrat potah křesla Ušák se spodní záclonkou i bez.

Konstrukce

Kostra křesla Ušák je tvořena překližkou a masivním bukovým dřevem a nenosné prvky jsou vyrobeny z masivního smrkového dřeva. Podpružení sedáku i opěráku křesla Ušák je zajištěno kvalitními textilními popruhy. Tvarovací vrstva křesla je vytvořena z kvalitní PUR pěny. Změkčení ploch čalounění zaručuje PES rouno (200 g/m²).

Pro toto křeslo vám doporučujeme potahovou textilii Mystic, která je opatřena teflonovou úpravou. Potahová textilie Mystic je vhodná zejména na křesla a pohovky s oblými tvary, jelikož umožňuje vytvarovat i malá zaoblení s pěkným nařasením. Tato potahová textilie se vyznačuje sníženou špinivostí a snadnou údržbou. Pro vyčištění nečistoty stačí místo otřít hadříkem navlhčeném v čisté vodě.

Křeslo Ušák je opatřeno dřevěnými nohami. Na vaše přání je možné křeslo opatřit nohami kovovými.

 

dokument ve formátu PDF Katalog – Křeslo UŠÁK (PDF, 764 kB)

dokument ve formátu PDF Návod k použití a údržbě potahů (PDF, 125 kB)

Prosím vyplňte otázku a zadejte e-mail ve správném formátu
RASL čalouněný nábytek © 2010–2019webmaster
Partneři