RASL čaloněný nábytek

Co si vymyslíte, to Vám vyrobíme!

Šlechtický Radim - RASL čalouněný nábytek - netkatalog.czNábytek - netkatalog.cz

 

Titulní stránka » Křesla » Křeslo UŠÁK
Křeslo UŠÁK

Křeslo UŠÁK

Pohodlné křeslo pro Vás i pro Vašeho dědečka

Toto křeslo vám poskytne to nejlepší posezení při sledování televize nebo například při čtení knihy. Boční čalouněné hlavové opěrky slouží k opření hlavy při odpočinku.

Výška sedu u tohoto křesla je 48 cm, což je více, než je běžná výška sedu u sedacích souprav, která se pohybuje kolem 42 cm. Hlavní výhodou takovéto výšky sedu je pohodlné usedání a především vstávání z křesla. Díky této vlastnosti je křeslo UŠÁK vhodné i pro seniory. Opěradlo křesla je vysoké 80 cm, což dovoluje pohodlné opření celých zad i hlavy.

Křeslo Ušák se vyznačuje vysoce kvalitní konstrukcí. Kostru tvoří překližka a masivní bukové dřevo a nenosné prvky jsou vyrobeny z masivního smrkového dřeva. Oblé tvary křesla jsou tvořeny kvalitní PUR pěnou. Vhodným potahovým materiálem pro toto křeslo je textilie Mystic, jejíž vlastnosti dovolují vytvořit oblé tvary s nenápadným řasením.

Rádi vám vyrobíme na míru i dětské křeslo Ušák.

Cena

Cena křesla Ušák je závislá na druhu potahového materiálu. Potahový materiál si můžete vybrat ze vzorníků na našich stránkách: http://www.rasl-nabytek.cz/…e-materialy/ Když nám pošlete vybraný potahový materiál a požadované moření nožek, tak vám zdarma připravíme vizualizaci a následně podle ní připravíme cenovou nabídku. Čalouněný nábytek rozvážíme po celé ČR. Do 100 km je rozvoz zdarma, nad 100 km dle aktuálního ceníku.

Fotogalerie

Nejoblíbenější potah

Více potahů: látky | kůže

Dřevěné nohy

Použití

Toto křeslo je vhodné do obývacích pokojů, ložnic, hotelových pokojů…

Výhody

Vysoká sedací plocha zaručuje pohodlné usedání i vstávání z křesla.

Vysoký opěrák a hlavové opěrky umožňují pohodlné opření celé horní části těla.

Můžete si vybrat, zda křeslo opatříme dřevěnými nebo kovovými nohami.

Můžete si vybrat potah křesla Ušák se spodní záclonkou i bez.

Konstrukce

Kostra křesla Ušák je tvořena překližkou a masivním bukovým dřevem a nenosné prvky jsou vyrobeny z masivního smrkového dřeva. Podpružení sedáku i opěráku křesla Ušák je zajištěno kvalitními textilními popruhy. Tvarovací vrstva křesla je vytvořena z kvalitní PUR pěny. Změkčení ploch čalounění zaručuje PES rouno (200 g/m²).

Pro toto křeslo vám doporučujeme potahovou textilii Mystic, která je opatřena teflonovou úpravou. Potahová textilie Mystic je vhodná zejména na křesla a pohovky s oblými tvary, jelikož umožňuje vytvarovat i malá zaoblení s pěkným nařasením. Tato potahová textilie se vyznačuje sníženou špinivostí a snadnou údržbou. Pro vyčištění nečistoty stačí místo otřít hadříkem navlhčeném v čisté vodě.

Křeslo Ušák je opatřeno dřevěnými nohami. Na vaše přání je možné křeslo opatřit nohami kovovými.

 

dokument ve formátu PDF Katalog – Křeslo UŠÁK (PDF, 764 kB)

Rychlý dotaz
RASL čalouněný nábytek © 2010–2014 | Rodinné pasywebmaster