RASL čaloněný nábytek

Co si vymyslíte, to Vám vyrobíme!

ČeskyDeutsch
Šlechtický Radim - RASL čalouněný nábytek - netkatalog.czNábytek - netkatalog.cz

Jsme také na facebooku!

 

Titulní stránka » Křesla » Křeslo SIGMA
Křeslo SIGMA

Křeslo SIGMA

Křeslo k rozkládací pohovce Sigma

Křeslo SIGMA s volným opěrákovým polštářem příjemně doplní interiér vašeho obývacího pokoje i ložnice. Křeslo se v sestavě s pohovkou SIGMA hodí do malého i velkého interiéru. Toto křeslo je velmi oblíbenou součástí interiérů hotelových pokojů.

Rozměry křesla jsou: 109×85×79 cm (š×h×v) a výška sedací plochy je 45 cm, po dohodě je možné všechny rozměry křesla měnit.

Křeslo SIGMA je vybaveno nenápadnými černými plastovými kluzáky, které jej izolují od podlahy a díky nimž lze s křeslem lépe manipulovat.

Cena

Cena křesla Sigma je závislá na druhu potahového materiálu. Potahový materiál si můžete vybrat ze vzorníků na našich stránkách: http://www.rasl-nabytek.cz/…e-materialy/ Když nám pošlete vybraný potahový materiál a požadované moření nožek, tak vám zdarma připravíme vizualizaci a následně podle ní připravíme cenovou nabídku. Čalouněný nábytek rozvážíme po celé ČR. Do 100 km je rozvoz zdarma, nad 100 km dle aktuálního ceníku.

Interiér hotelu Maria Spa v Karlových Varech. Křesla sigma jsou očalouněna velmi odolnou textilií Carabu v šedém odstínu. Křeslo SIGMA. Toto křeslo má volný opěradlový polštář, který je naplněn směsí PUR nudliček a čechraného polyesteru. Křeslo je od podlahy odizolováno nenápadnými plastovými kluzáky. Křeslo je potaženo potahovou textilií s proužkovaným vzorem. Toto křeslo bylo vyrobeno s rozkládací pohovkou SIGMA jako čalouněná souprava. Dvě křesla Sigma v sestavě s rozkládací pohovkou Sigma. Dvě křesla Sigma v sestavě s rozkládací pohovkou Sigma - pohled na zadní části přesel. Křeslo Sigma - detail zad a područky. Křeslo Sigma. Vnitřní konstrukce křesla je vyrobena z překližky, z dřevotřískové desky a z masivního bukového dřeva. Tvarovací vrstva sedáku křesla je vyrobena z PUR pěny N 3540 a opěrák obsahuje měkčí PUR pěnu W 2526. Polštář je naplněn směsí čechraného polyesteru a PUR nudliček. Celé křeslo je obaleno PES rounem, které změkčuje všechny plochy křesla. Křeslo Sigma. Křeslo Sigma je potažené kvalitní textilií. Potah si můžete vybrat jakýkoliv z našich vzorníků. Křeslo Sigma. Toto křeslo je vybaveno nenápadnými černými plastovými kluzáky, které izolují křeslo od podlahy. Díky plastovým kluzákům lze s křesle snadněji manipulovat.

Použití

Křeslo SIGMA je určené do hotelových pokojů, obývacích pokojů a ložnic.

V kombinaci s rozkládací pohovkou SIGMA lze vytvořit sedací soupravu.

Křeslo potažené látkou vyžaduje pravidelné ošetřování a čištění, což prodlouží životnost potahovin.:

Výhody

Česká výroba – každý křeslo Sigma vyrábíme na zakázku dle zadání našeho klienta.

Možnost změny jakéhokoliv rozměru křesla podle vašeho přání.

Konstrukce

Vnitřní kostra křesla je vyrobena z překližky, z dřevotřískové desky a z masivního bukového a smrkového dřeva. Podpružení sedáku je vyrobeno z textilních popruhů, které jsou překryty izolační textilií. Čalounění sedáku tvoří PUR pěna N 3540, která je pro změkčení ploch křesla obalena PES rounem. Křeslo má volný opěrákový polštář, který je naplněn směsí čechraného polyesteru a PUR nudliček v poměru 4:6.

 

dokument ve formátu PDF Návod k použití a údržbě potahů (PDF, 125 kB)

Rychlý dotaz
RASL čalouněný nábytek © 2010–2016webmaster
Partneři