RASL čaloněný nábytek

Co si vymyslíte, to Vám vyrobíme!

ČeskyDeutsch
Šlechtický Radim - RASL čalouněný nábytek - netkatalog.czNábytek - netkatalog.cz

Jsme také na facebooku!

 

Titulní stránka » Křesla » Křeslo QUADRAT
Křeslo QUADRAT

Křeslo QUADRAT

Nadčasový minimalistický desig

Toto do detailu propracované křeslo je designovou klasikou. V roce jej navrhl Le Corbusier a pod názvem LC2 bylo poprvé představeno na Salon D´Automne v Paříži v roce 1929. Křeslo nabízí veškerý komfort sezení při aplikaci elegantního minimalismu. Rám křesla je vyroben z leštěné nerezové oceli, podpružen textilními popruhy. Polstrování je z tuhé PUR pěny, potah může být textilní či kožený. Rozměry křesla jsou (šířka / výška / hloubka) 76×70×70 cm, výška sedu je 45 cm.

Cena

Cena křesla Quadrat je závislá na druhu potahového materiálu. Potahový materiál si můžete vybrat ze vzorníků na našich stránkách: http://www.rasl-nabytek.cz/…e-materialy/ Když nám sdělíte vybraný potahový materiál, zdarma vám připravíme vizualizaci a cenovou nabídku. Čalouněný nábytek rozvážíme po celé ČR. Rozvoz je do 100 km zdarma, nad 100 km potom dle aktuálního ceníku.

Kožená křesla Quadrat v interiéru recepce. Černá kožená křesla Quadrat jsou zajímavá chromovanou konstrukcí a minimalistickým designem. Křeslo Quadrat v černé kůži.

Použití

Křeslo Quadrat se výborně hodí do veřejných prostor, společenských místností, kanceláří či jako výjimečný solitér do obývacího pokoje.

Křeslo potažené látkou vyžaduje pravidelné ošetřování a čištění, což prodlouží životnost potahovin.:

Výhody

Každé křeslo Quadrat je vyráběno na zakázku dle přání našeho zákazníka.

Elegantní a minimalistický design.

Možnost výběru jakéhokoliv potahového materiálu z naší nabídky. Křeslo potáhneme i textilií dodanou zákazníkem.

Pohodlí při sezení díky použití kvalitní PUR pěny

Konstrukce

Kostra křesla Quadrat je tvořena rámem z leštěné nerezové oceli s textilním podpružením. Čalounění křesla je tvořeno tuhými PUR pěnami a všechny plochy jsou změkčeny PES rounem. Toto křeslo lze očalounit jakoukoliv látkou nebo kůží z naší nabídky.

 

dokument ve formátu PDF Návod k použití a údržbě potahů (PDF, 125 kB)

Rychlý dotaz
RASL čalouněný nábytek © 2010–2016webmaster
Partneři