RASL čaloněný nábytek

Co si vymyslíte, to Vám vyrobíme!

ČeskyDeutsch
Šlechtický Radim - RASL čalouněný nábytek - netkatalog.czNábytek - netkatalog.cz

Jsme také na facebooku!

 

Titulní stránka » Křesla » Křeslo LYON 16
Křeslo LYON 16

Křeslo LYON 16

Moderní ušák pro každého

Hledáte pohodlné křeslo typu ušák, které si zachová i po mnohaletém používání své vlastnosti? Pak máte jedinečnou možnost pořízení českého ušáku od firmy RASL. Ušáky vyrábíme kompletně v České republice z vysoce kvalitních materiálů. Kostry vyrábíme z masivního dřeva a používáme PUR pěny o vysoké objemové hmotnosti. Každé křeslo LYON 16 pro vás vyrobíme na zakázku dle vámi zadaných parametrů.

Nový model ušáku z oblíbené řady LYON upoutá svými jednoduchými liniemi. Křeslo LYON 16 je charakteristické hladkými plochami olemovanými tenkými paspulemi. Díky jednoduchému designu se hodí i do sestavy s moderní sedací soupravou.

Křeslo Lyon 16 je vysoké 114 cm, hluboké 90 cm a široké 90 cm. Výška sedu 51 cm umožňuje jak komfortní usedání, tak i vstávání z křesla, a díky tomu je vhodné i pro seniory.

Pro ještě pohodlnější sezení v našem křesle LYON 16 je možné zakoupit taburet. Taburety vyrábíme s úložným prostorem nebo bez něj.

Cena

Cena křesla Lyon 16 je závislá na druhu potahového materiálu. Potahový materiál si můžete vybrat ze vzorníků na našich stránkách: http://www.rasl-nabytek.cz/…e-materialy/ Když nám pošlete vybraný potahový materiál a požadované moření nožek, tak vám zdarma připravíme vizualizaci a následně podle ní připravíme cenovou nabídku. Čalouněný nábytek rozvážíme po celé ČR. Do 100 km je rozvoz zdarma, nad 100 km dle aktuálního ceníku.

Ušák Lyon 16 očalouněný broušenou kůží vyrobenou na zakázku v Itálii. Luxusní ušák Lyon 16 je očalouněn stejnou kůží i zezadu, je vhodný o pro použití v prostoru. Ušák Lyon 16 je zajímavý moderním designem a je vhodný pro každého, kdo si rád pohodlně posedí. Hladké plochy ušáku Lyon 16 jsou olemovány tenkou paspulkou. Broušená kůže je velmi příjemná na dotek, nabízíme Vám ji v sedmi přírodních odstínech. Ušák Lyon 16 vyrábíme kromě koženého i v látkovém provedení. Vyberte si z naší nabídky a my Vám připravíme vizualizaci, abyste viděli, jak bude hotové křeslo vypadat.

Reference

Lenoška Lyon 16 v květované látce. Toto dlouhé křeslo jsme vyrobili na zakázku. Bílomodrý ušák Lyon 16 připomíná svým designem luxusní styl Hastens. Křeslo Lyon 16 v kostkované látce, které je vystavenou u našeho prodejce v Žetetavě. Tyto luxusní ušáky s dubovými nohami jsme potáhli kravskou kůží se srstí. Křesla jsme doplnili praktickými taburety s úložným prostorem. Zelený ušák Lyon 16 v odolné potahové látce Rally je doplněn šedým bederním polštářkem. Křeslo Lyon 16 čalouněné červenou textilií v kombinaci s tmavými nožkami. Křeslo Lyon v tyrkysovém potahu doplněné bederním polštářkem a taburetem.
Více referencí »»

Dřevěné nohy

moření wenge moření třešeň moření přírodní moření olše moření černá moření č. 44 moření č. 43

Použití

Křeslo LYON 16 se hodí do soukromých i komerčních interiérů.

Ušák LYON lze použít jako solitér.

V kombinaci s pohovkou LYON nebo SIGMA vytvoří působivou sedací soupravu.

Ušák potažený látkou vyžaduje pravidelné ošetřování a čištění, což prodlouží životnost potahovin.:

Výhody

Česká výroba – každý ušák Lyon 16 vyrábíme na zakázku dle zadání našeho klienta.

Na přání vám křeslo potáhneme jakoukoli látkou nebo kůží z naší nabídky.

Vysoké opěradlo s bočními opěrkami zajišťuje pohodlné opření.

Moderní design křesla LYON 16 se hodí do každého typu interiéru.

Nohy tohoto křesla lze namořit v odstínu korespondujícím k ostatnímu nábytku v interiéru.

Tento ušák je vhodný pro každou věkovou skupinu.

Možnost přikoupit taburet s praktickým úložným prostorem.

Konstrukce

Kostra tohoto křesla je vyrobena z masivního bukového dřeva, plošné dílce jsou tvořeny překližkou. Plochy sedadla, opěradla, područek a uší jsou vytvarovány kvalitní PUR pěnou T3545. Všechny plochy tohoto ušáku jsou změkčeny PES rounem. Křeslo lze potáhnout libovolnou látkou nebo kůží, které máme v nabídce. Dřevěné nohy jsou součástí konstrukce kostry a je možné je namořit podle našeho vzorníku nebo podle vámi dodaného vzorku.

 

dokument ve formátu PDF Návod k použití a údržbě potahů (PDF, 125 kB)

Rychlý dotaz
RASL čalouněný nábytek © 2010–2016webmaster
Partneři