RASL čaloněný nábytek

Co si vymyslíte, to Vám vyrobíme!

ČeskyDeutsch

Jsme také na facebooku!

 

Titulní stránka » Křesla » Křeslo GOLF
Křeslo GOLF

Křeslo GOLF

Stylové křeslo

Čalouněné křeslo Golf je velmi pohodlné a zajímavé svým jednoduchým designem. Toto křesílko je vhodné pro vybavení zasedacích místností, kanceláří, salonků, hotelových pokojů a obývacích pokojů.

Výška křesla je 78 cm, šířka 70 cm a hloubka 72 cm. Výška sedu je 48 cm, šířka 55 cm a hloubka 53 cm.

Křeslo Golf je vyrobeno z velmi kvalitních materiálů. Kostru tvoří masivní bukové dřevo a překližka, plochy jsou vytvarovány z kvalitních PUR pěn a změkčeny PES rounem.

Cena

Cena křesla Golf je závislá na druhu potahového materiálu. Potahový materiál si můžete vybrat ze vzorníků na našich stránkách: http://www.rasl-nabytek.cz/…e-materialy/ Když nám pošlete vybraný potahový materiál, tak vám vypracujeme cenovou nabídku.

V případě zájmu o 3D vizualizaci zvoleného řešení je tato služba z důvodu své náročnosti zpoplatněna částkou 3.000 Kč, která bude po realizaci zakázky odečtena od konečné faktury.

Čalouněný nábytek rozvážíme po celé ČR. Do 100 km je rozvoz zdarma, nad 100 km dle aktuálního ceníku.

Křeslo Golf s dřevěnými nožkami s tmavě šedým mořením. Retro vzhled tohoto křesla je podtržen černobílou textilií se vzorem ZIP. Pohodlné křeslo Golf vhodné především do kaváren, kanceláří a hotelových pokojů.

Reference

Křeslo Golf, které jsme na zakázku očalounili kravskou kůží se srstí se zajímavým dekorem kohoutí stopy. Křesílko Golf s výšivkou je očalouněno dvěma odstíny látek, které si dodal náš zákazník. Křeslo Golf ATYP: U tohoto křesla jsme dle návrhu našeho klienta zesílili područky a očalounili jsme jej žlutou textilií Mystic 105. Křeslo je zajímavé svými zvýrazněnými hranami - paspule jsou z hnědé textilie Mystic 57. Toto křeslo Golf jsme očalounili látkou, kterou si dodal náš zákazník. Bok křesla jsme ozdobili černou výšivkou. Grafický návrh výšivky jsme vytvořili dle fotografie pečetního prstenu. Křeslo Golf očalouněné v kombinaci jednobarvené látky a proužkované. Elegantní křeslo Golf potažené lesklou vzorovanou textilií Cetra. Křeslo Golf potažené textilií s jemným pruhovaným vzorem.
Více referencí »»

Dřevěné nohy

moření wenge moření přírodní moření olše moření černá moření ořech moření dub

Použití

Křeslo Golf je určené do obývacích pokojů, hotelových pokojů, zasedacích místností, salónků a kanceláří.

Křeslo potažené látkou vyžaduje pravidelné ošetřování a čištění, což prodlouží životnost potahovin.:

Výhody

Česká výroba – každé křeslo Golf vyrábíme na zakázku dle zadání našeho klienta.

Golf je malé křeslo, které se díky svým rozměrům i jednoduchému designu hodí do téměř každého typu interiéru.

Konstrukce

Kostra je vyrobena z masivního bukového dřeva a plošné dílce kostry tvoří překližka. Podpružení sedáku zajišťují textilní popruhy. Plochy křesla jsou vytvarovány z kvalitní PUR pěny T3545. Všechny plochy jsou změkčeny PES rounem, které zároveň chrání potahový materiál před prodřením o PUR pěnu, a také chrání PUR pěnu před světelnou degradací.

Křeslo Golf doplňují bukové nožky, které lze namořit dle našeho vzorníku. Pokud si z námi nabízených odstínů nevyberete, rádi vám nožky namoříme podle vámi dodaného vzorku. Křesílko pak bude dokonale ladit s ostatním nábytkem nebo podlahou ve vašem interiéru.

Křeslo může být očalouněno jakoukoliv látkou, kůží, nebo koženkou z naší nabídky.

 

dokument ve formátu PDF Katalog – Křeslo GOLF (PDF, 3 MB)

dokument ve formátu PDF Návod k použití a údržbě potahů (PDF, 125 kB)

Prosím vyplňte otázku a zadejte e-mail ve správném formátu
RASL čalouněný nábytek © 2010–2019webmaster
Partneři