RASL čaloněný nábytek

Co si vymyslíte, to Vám vyrobíme!

ČeskyDeutsch
Šlechtický Radim - RASL čalouněný nábytek - netkatalog.czNábytek - netkatalog.cz

Jsme také na facebooku!

 

Titulní stránka » Křesla » Křeslo EGG
Křeslo EGG

Křeslo EGG

Retro křesílko do každého interiéru

Originální křeslo Egg navrhl významný dánský architekt Arne Jacobsen pro SAS Royal Hotel v Kodani v 50. letech. Svým jedinečným tvarem nabízí soukromí i ve veřejných prostorech. K výrobě byla použita tehdy pokroková technologie tvarování pevné studené pěny. V současnosti se díky módní retro vlně křeslo vyrábí v mnoha variantách.

Nabízíme vám kvalitně zpracovanou a pohodlnou repliku tohoto originálního křesla. Naše křeslo Egg je tvořeno skořepinou, změkčenou PUR, a instalováno na otočné kovové podnoži.

Křeslo lze očalounit vybranou látkou z naší nabídky. Není však vhodná každá látka, musí být alespoň částečně pružná. S výběrem vhodného potahu vám rádi pomůžeme.

Křeslo lze vidět v našem showroomu v Lukách nad Jihlavou.

Cena

Cena křesla Egg je závislá na druhu potahového materiálu. Potahový materiál si můžete vybrat ze vzorníků na našich stránkách: http://www.rasl-nabytek.cz/…e-materialy/ Rádi vám vypracujeme cenovou nabídku, sdělte nám jen prosím označení Vámi vybraného potahového materiálu. Čalouněný nábytek rozvážíme po celé ČR. Do 100 km je rozvoz zdarma, nad 100 km dle aktuálního ceníku.

Retro křeslo Egg v potahu z látky Alpaka s dlouhým vlasem. Toto krásné křeslo je k vidění ve vzorkové prodejně v Lukách nad Jihlavou. Křeslo Egg v patchworkovém textilním potahu. Stylové křeslo Egg v modré potahové textilii, dle výběru našeho klienta.

Použití

Křeslo Egg jako solitérní solitérní prvek může být oživením interiéru vašeho domova či kanceláře.

Výhody

Křeslo Egg vám očalouníme na zakázku.

Možnost výběru textilie z naší široké nabídky v požadovaném odstínu a textuře.

S výběrem textilie Vám rádi pomůžeme – materiál musí být pružný.

Ke křeslu Egg vám v případě vašeho zájmu očalouníme do stejné látky i taburet.

Konstrukce

Plastová skořepina je změkčena PUR pěnou. Sedákový polštář je celý z PUR pěny. Všechny plochy křesla Egg jsou změkčeny PES rounem. Potahový materiál si můžete vybrat z naší široké nabídky. Křeslo Egg je opatřenou otočnou kovovou podnoží.

 

dokument ve formátu PDF Návod k použití a údržbě potahů (PDF, 125 kB)

Rychlý dotaz
RASL čalouněný nábytek © 2010–2016webmaster
Partneři