RASL čaloněný nábytek

Co si vymyslíte, to Vám vyrobíme!

ČeskyDeutsch
Šlechtický Radim - RASL čalouněný nábytek - netkatalog.czNábytek - netkatalog.cz

Jsme také na facebooku!

 

Titulní stránka » Křesla » Křeslo DELTA
Křeslo DELTA

Křeslo DELTA

Elegantní stylové křeslo

Křeslo Delta je elegantní stylové křeslo inspirované moderním designem. Střídmé tvarové linie a nadčasový design vytváří nepřehlédnutelný kus nábytku, který je vhodný do moderního i klasického interiéru. Originální dřevěná podnož a pevná konstrukce jsou zárukou dlouhé životnosti.

Potah lze zvolit látkový nebo kožený. Široký výběr potahových materiálů je Vám k dispozici na naší vzorkové prodejně v Lukách nad Jihlavou. V nepřeberném množství různých potahových materiálů naleznete i speciální nehořlavé látky. Běžné látky můžeme opatřit povrchovou úpravou se sníženou hořlavostí, aby vyhovovaly požadavkům pro použití ve veřejných interiérech (hotely, restaurace…).

Originální masivní podnož nabízíme v provedení dub nebo buk (levnější varianta). Povrchovou úpravu přizpůsobíme ostatnímu nábytku ve vašem interiéru (možnosti povrchové úpravy podnoží: surová, drásaná, přírodní lakovaná, mořená lakovaná nebo barevná…).

Majitelé těchto křesel ocení zejména pohodlné a trvanlivé posezení díky použití kvalitní polyuretanové pěny.

Výška křesla je 75 cm (s opěrákovým polštářem cca 87 cm), šířka je 85 cm a hloubka je 85 cm. Sedák je vysoký 43 cm, hluboký 55 cm a široký 54 cm.

Cena

Cena křesla Delta je závislá na druhu potahového materiálu. Potahový materiál si můžete vybrat ze vzorníků na našich stránkách: http://www.rasl-nabytek.cz/…e-materialy/ Když nám pošlete vybraný potahový materiál a požadované moření nožek, tak vám zdarma připravíme vizualizaci a následně podle ní připravíme cenovou nabídku. Čalouněný nábytek rozvážíme po celé ČR. Do 100 km je rozvoz zdarma, nad 100 km dle aktuálního ceníku.

Křesílka Delta v luxusní potahové textilii Alcantara. Křeslo Delta je čalouněné ze všech stran - lze jej použít i jako solitér v prostoru místnosti. Jednoduchý tvar křesla s hladkými plochami a proštepovanými hranami. Křeslo Delta je hezké zejména v jednobarevných potahových textiliích s jemnou strukturou. Masivní dubová podnož je namořena v tmavě hnědém odstínu.

Použití

Křeslo Delta je vhodné do obývacích pokojů, hotelových pokojů, kanceláří a ložnic.

Příjemné posezení Vám zajistí jak v kombinaci se sedací soupravou Delta, tak jako solitér.

Výhody

Česká výroba – každé křeslo vyrábíme na zakázku dle zadání našeho klienta.

Elegantní tvar vhodný do moderních i klasických interiérů.

Masivní podnož a pevná konstrukce jsou zárukou dlouhé životnosti.

Příjemné posezení díky použití kvalitní PUR pěny.

Možnost výběru potahového materiálu dle Vašeho přání.

Podnož lze namořit v různých odstínech.

Konstrukce

Kostra křesla Delta je vyrobena z bukového dřeva a překližky. Lze zvolit i cenově příznivější variantu – kombinaci masivního buku a dřevotřísky. Sedák je podpružen vlnitými pružinami překrytými izolační textilií, aby nedocházelo k protlačování tvarovacích materiálů. Opěrák a područky jsou podpruženy textilními popruhy a vytvarovány z PUR pěny T 3545. Pro příjemné posezení vyplňují opěrákové polštáře polyuretanové nudličky a čechraný polyester. Všechny plochy křesla pokrývá PES rouno, které chrání potahový materiál před prodřením o pěnu a zároveň chrání pěnu před světelnou degradací.

Všechny rozměry křesla lze upravit na míru dle vašeho přání. Lze vyrobit i dvojmístnou či trojmístnou pohovku.

Originální masivní podnož nabízíme v provedení dub nebo buk (levnější varianta). Na podnož lze zvolit následující povrchovou úpravu: surová, drásaná, přírodní lakovaná, mořená lakovaná nebo barevná (šedá, bílá,…)

Křeslo můžeme potáhnout kteroukoliv látkou nebo kůží, které máme v nabídce. Možné jsou i kombinace různých dekorů a odstínů.

 

dokument ve formátu PDF Návod k použití a údržbě potahů (PDF, 125 kB)

Rychlý dotaz
RASL čalouněný nábytek © 2010–2016webmaster
Partneři