RASL čaloněný nábytek

Co si vymyslíte, to Vám vyrobíme!

ČeskyDeutsch
Šlechtický Radim - RASL čalouněný nábytek - netkatalog.czNábytek - netkatalog.cz

Jsme také na facebooku!

 

Titulní stránka » Křesla » Křeslo BARCELONA
Křeslo BARCELONA

Křeslo BARCELONA

Luxusní křeslo

Křeslo Barcelona navrhl v roce 1929 německý architekt Ludwig Mies van der Rohe. Poprvé bylo toto křeslo představeno v německém pavilonu na mezinárodní výstavě v Barceloně. Toto nadčasové moderní křesílko se vyrábí dodnes.

Nabízíme Vám kvalitní a precizně řemeslně zpracovanou repliku křesla Barcelona. S originálním křeslem se v současné době můžete setkat například v brněnské vile Tugendhat.

Kostra tohoto křesla je tvořena ocelovou chromovanou konstrukcí. Sedákový a opěrákový polštář tvoří PUR pěna, plochy jsou změkčeny PES rounem.

Cena

Cena křesla Barcelona je závislá na druhu potahového materiálu. Potahový materiál si můžete vybrat ze vzorníků na našich stránkách: http://www.rasl-nabytek.cz/…e-materialy/ Když nám pošlete vybraný potahový materiál, tak vám zdarma připravíme vizualizaci a následně podle ní připravíme cenovou nabídku. Čalouněný nábytek rozvážíme po celé ČR. Do 100 km je rozvoz zdarma, nad 100 km dle aktuálního ceníku.

Kožené křeslo Barcelona. Křeslo Barcelona s ocelovou chromovanou konstrukcí s nadčasovým designem. Moderní křeslo Barcelona je podpruženo koženými popruhy. Kožený potah křesla Barcelona je sešívaný s ozdobnými paspulemi a čalouněnými knoflíky. Taburet ke křeslu Barcelona. Podnožka ke křeslu Barcelona je čalouněna ve stejném stylu. Křeslo Barcelona s nadčasovým designem. Luxusní křeslo Barcelona čalouněné klasickou kůží v kombinaci s kravskou kůží se srstí. Ocelová konstrukce křesla Barcelona byla nevržena v chromovaném provedení. Na ocelovou konstrukci křesla Barcelona jsou napnuty kožené popruhy, které zajišťují měkké pružení. Potah tohoto křesla Barcelona je sešit z kravské kůže se srstí v černobílém odstínu a je ozdoben paspulemi a knoflíky očalouněnými klasickou černou kůží. Taburet v kravské kožešině ke křeslu Barcelona. Kožený taburet Barcelona je očalouněn ve stejném stylu.

Reference

Kožené křeslo Barcelona s taburetem v interiéru recepce. Taburet Barcelona v jemné kůži Ohio jsme na zakázku vyrobili s čalouněním nahladko, aby zákazníkovi ladil s jeho stávajícím křeslem. Tyto čtyři Barcelony zdobí rodinný dům našich zákazníků. Křeslo Barcelona očalouněné kůží bez úprav v růžové barvě. Křeslo Barcelona očalouněné žlutou kůží bez úprav, kterou si dodal náš zákazník. Křeslo Barcelona očalouněné riflovou látkou. Křeslo Barcelona očalouněné v kůži Ohio 1015.
Více referencí »»

Nejoblíbenější potah

Ohio 1022 Ohio 1000 Ostatní kůže 7 Ostatní kůže 9

Více potahů: látky | kůže

Použití

Svým nadčasovým designem se křeslo Barcelona hodí do domu i bytu, do zimních zahrad, ložnic, obývacích pokojů i vestibulů.

Výhody

Křeslo s nestárnoucím designem.

Moderní kožené křeslo.

Možnost výběru jakéhokoliv potahového materiálu z naší nabídky.

Ke křeslu Barcelona si můžete koupit taburet ve stejném designu.

Konstrukce

Základ konstrukce tohoto křesla tvoří ocelová chromovaná kostra. Podpružení je zajištěno koženými popruhy. Sedákový a opěrákový polštář je vyroben z PUR pěny T3545. Plochy změkčuje PES rouno, které chrání PUR pěnu před světelnou degradací a potahový materiál před prodřením o PUR pěnu. Křeslo Barcelona je potaženo kvalitní usní nebo usní se srstí. Na vaše přání vám křeslo očalouníme i koženkou nebo textilií z našich vzorníků.

 

dokument ve formátu PDF Katalog – Křeslo BARCELONA (PDF, 2 MB)

dokument ve formátu PDF Návod k použití a údržbě potahů (PDF, 125 kB)

Rychlý dotaz
RASL čalouněný nábytek © 2010–2016webmaster
Partneři